Posłuchaj utworu „Anyone I want to be” Roksany Węgiel na Eurowizję Junior 2018!

Dziś opublikowano teledysk do piosenki Roksany Węgiel pt. „Anyone I want to be”, który jest piątym w historii utworem Polski na Eurowizji Junior. Polsko-angielską piosenkę stworzyli Maegan Cottone, Nathan Duvall, Cutfather, Peter Wallevik, Daniel Heloy Davidsen oraz Lanberry i Patryk Kumór. Do tej międzynarodowej produkcji powstał teledysk nagrany w Studio 99 w Warszawie, a obok Roksany występują w nim Martyna Majak, Kaja Żubrowska i Ola Staszewska. Choreografię teledyskową stworzyła Klaudia Sadło z Dope Crew. Reżyserem klipu jest Anna Chyłkowska.

Oficjalna premiera utworu odbędzie się w ramach pokazu mody Reporter Young. Roksana Węgiel, jako projektantka jednej z kolekcji, zaprezentuje swoje modowe dzieła oraz zagra koncert dla fanów. Pokazany zostanie też wtedy teledysk do „Anyone I want to be”. Event odbędzie się w sobotę o 12:00, a Dziennik Eurowizyjny będzie relacjonować przebieg tego wydarzenia na Facebooku i Instagramie.

Roksana Węgiel już niebawem wyleci wraz ze swoją liczną ekipą do Mińska, gdzie od 20 listopada trwać będą próby do finału. Na scenie wystąpi z Adą Gutkowską, Tosią Zając, Mają Śmidowicz, Aleksandrą Osińską i Matyldą Kucharską z Young Universe, podopieczne Jakuba Pursy. Reprezentacja wykona choreografię przygotowaną przez Tomasza Barańskiego i Paulinę Przestrzelską.

Eurowizja Junior odbędzie się 25 listopada o 16:00 i będzie transmitowana na terenie naszego kraju przez TVP ABC, TV Polonia oraz TVP HD. Show potrwa do 18:30. Internauci z całego świata będą mogli brać udział w głosowaniu. Szczegóły na temat zasad znajdziecie TUTAJ.

Dziennik Eurowizyjny będzie relacjonować próby i wszystkie wydarzenia na żywo z Mińska od 23 listopada!

%d blogerów lubi to: