Znamy tytuł i twórców piosenki Roksany Węgiel na Eurowizję Junior 2018!

Portal JuniorEurovision.tv opublikował już tytuł polskiej piosenki na Eurowizję Junior 2018. Roksana Węgiel 🇵🇱 wykona utwór pt. „Anyone I want to be”, nagrany w studiu MJK Music Juliusza Kamila w Warszawie. Premiera utworu ma się odbyć najpóźniej 10 listopada. Piosenka została skomponowana przez zagranicznych muzyków.

🇬🇧 🇺🇸 Maegan Cottone – brytyjsko-amerykańska wokalistka i producentka. Współpracowała m.in. z Little Mix, Britney Spears, Olly’m Mursem czy Tarą McDonald.

🇬🇧Nathan Duvall – kompozytor z Wielkiej Brytanii, członek trio produkcyjnego Disciples, które tworzyło utwory m.in. dla Miley Cyrus, Jessie J, Craiga Davida czy Little Mix.

🇩🇰 Cutfather, czyli Mich Hedin Hansen – pochodzący z Danii autor tekstów i producent. Działał przy utworach takich wykonawców jak Calum Scott, Little Mix, Kylie Minogue, Alexandra Burke czy Olly Murs.

🇩🇰 Peter Wallevik – duński muzyk i producent, który w swojej karierze pracował już m.in. z Kylie Minogue, September, One Direction czy Rasmusem Seebachem.

🇩🇰 🇳🇴 Daniel Heløy Davidsen – duńsko-norweski gitarzysta, znany ze współpracy z Czesławem Mozilem w ramach projektu Czesław Śpiewa. Nagrywał też z Rasmusem Seebachem, Kylie Minogue czy September.

Współautorami tekstu (zapewne chodzi o jego polską część) są Lanberry i Patryk Kumór – polscy wokaliści 🇵🇱. Po raz pierwszy w historii Polska wystawia na JESC utwór z angielskojęzycznym tytułem i po raz pierwszy autorami muzyki do naszego utworu nie są Polacy. Fragment piosenki dostępny jest poniżej:

%d blogerów lubi to: