Krajowe Eliminacje 2018: Najnowsze zgłoszenia! Brian Allen wśród kandydatów! Znamy tytuł piosenki Kamila Oliviera! Co ciekawego u Tomka Dolskiego?

Godziny dzielą nas od zamknięcia etapu zgłoszeniowego Krajowych Eliminacji 2018! Poznajcie najnowsze propozycje i kolejnych kandydatów, którzy walczyć będą o udział w finale! 

Dziś ostatni dzień zgłoszeń do Krajowych Eliminacji 2018. Tylko do północy wysyłać można swoje zgłoszenia. Przypominam, że zgodnie z regulaminem preselekcji, kandydat musi do TVP wysłać wypełnione załączniki (z pliku TUTAJ), oświadczenia kompozytorów i autorów tekstu, materiały promocyjne (biografia, zdjęcia) oraz plik z utworem. Zgłoszenie należy wysłać na eurowizja@tvp.pl, ale można też wysłać pocztą tradycyjną lub przynieść osobiście (na taką metodę zdecydowali się m.in. Lidia Kopania, Tre Voci czy Julian Lesiński). Po zamknięciu etapu zgłoszeniowego komisja TVP będzie miała czas do 6 lutego by wybrać od 5 do 10 finalistów. Ogłoszenie stawki finałowej ma nastąpić we wtorek.

Pora na najnowsze zgłoszenia, zaczynając od tych, które zostały opublikowane w Internecie. Wokalistka Anna Rydz przystępuje do rywalizacji z piosenką „Scared to Love”. Utwór dostępny poniżej:

Zgłosiła się również Joanna, polska wokalistka mieszkająca w Stuttgarcie. Piosenkę „Running away” przygotował dla niej Marcel Sprunkel. Zapis audio utworu dostępny poniżej:

W Internecie można też posłuchać piosenki „Light it up” w wykonaniu Yellow (Michała Żółtowskiego) i Darii Kaczmarek. Nowoczesny utwór zyskał już sporo pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

Do konkursu zgłosił się również Brian Allen, szkocki muzyk i producent, twórca projektów „Global One” czy „Poland…Why Not?”. Jest także autorem utworu „Loving you” dla Edyty Górniak. Od 2004 roku Brian mieszka w Polsce. Na razie nie wiadomo, jaką piosenkę wysłał do TVP. Przypominam także, że do konkursu przystępują byli członkowie popularnych kiedyś boy-bandów. Bartek Wrona (Just5) z piosenką „Mari” i Kamil Olivier (NEO) z utworem „Up and away”. Wieczorem na Dzienniku Eurowizyjnym odbędzie się premiera piosenki #POWER” Karola Wnuka. Swój utwór „Spotlight” nadal promuje Tomasz Dolski. Poniżej obejrzeć możecie nowe nagranie z próby, a już wkrótce wokalista udzieli wywiadu dla Radia Poznań.

fot. Instagram Kamila Oliviera

%d blogerów lubi to: