Duet Michała i Marty nie wchodzi w grę! Czy Szpak i Gałuszewska zgłoszą się do Krajowych Eliminacji osobno? Bartek Wrona potwierdza zgłoszenie utworu „Mari”

Wytwórnie Szpaka i Gałuszewskiej nie zrealizują pomysłu eurowizyjnego duetu. Jaki będzie dalszy rozwój wydarzeń? Do końca przyjmowania zgłoszeń pozostał już tylko tydzień! Posłuchaj piosenki „Mari” Bartka Wrony. Czy to dobry utwór na Eurowizję 2018? 

Ciąg dalszy sytuacji związanej z wczorajszymi doniesieniami o wspólnym udziale Michała Szpaka i Marty Gałuszewskiej w Krajowych Eliminacjach 2018 z piosenką „Don’t Poison Your Heart”. Dziś poinformowano, że taki duet nie pojawi się w walce o Eurowizję, a powodem jest brak woli współpracy dwóch wytwórni – Sony Music (Michała Szpaka) i Universal Music (Marty Gałuszewskiej). Osoby stojące za Michałem Szpakiem zgłosiły się do Universal z zapytaniem o możliwość wspólnego startu, ale ekipa Marty Gałuszewskiej odrzuciła taką ofertę, pomimo tego, że sama wokalistka z wielkim entuzjazmem podeszła do pomysłu wspólnej walki o wyjazd do Lizbony. Portal Eska.pl sugeruje, że Michał i Marta mogą wystąpić podczas Krajowych Eliminacji, ale osobno.

W ankiecie Party.pl jedynie 19% chciałoby zobaczyć ten duet na scenie w korytarzu siedziby TVP. 22% internautów jest temu pomysłowi zdecydowanie przeciwnych, a 59% chce udziału jedynie Michała Szpaka. Przeciwnego zdania są fani Eurowizji, którzy głosowali we wczorajszych ankietach Dziennika Eurowizyjnego. 40% opowiedziało się za opcją duetu, a jedynie 16,98% za samodzielnym startem Michała Szpaka. 43,02% w ogóle było przeciwnych powrotowi wokalisty na preselekcyjną scenę. Aż 78,64% czytelników jest przeciwnych anulowaniu preselekcji narodowych na rzecz wewnętrznego wyboru długowłosego piosenkarza. Tylko 15,49% akceptowałoby taki rozwój wydarzeń. Już tylko tydzień pozostał do zakończenia etapu zgłoszeniowego do Krajowych Eliminacji. Czy będzie to okres pełen plotek, sensacji i niedomówień? Eurowizja od paru lat wzbudza w Polsce spore emocje, a dodając jeszcze do wątku konkursowego znane nazwiska (takie jak Sylwii Grzeszczak czy Michała Szpaka) można mieć pewność, że temat będzie w polskich mediach popularny.

Dziennik Eurowizyjny prezentuje kolejnego kandydata do reprezentowania Polski w Lizbonie. Po raz drugi o udział w preselekcjach powalczy członek legendarnej formacji Just5 – Bartek Wrona. 35-letni wokalista zgłasza do TVP najnowszy singiel pt. „Mari”, do którego teledysk opublikowano 17 stycznia. W klipie występuje Karolina Kuik, która występowała z wokalistą w programie „Bar VIP”. Utwór dostępny jest już na wszystkich platformach muzycznych. Co ciekawe, w piosence Bartek śpiewa fragmenty refrenu po angielsku, a sama piosenka zawiera brzmienia orientalne. Jak oceniacie ten utwór? Zagłosujcie w ankiecie pod teledyskiem!

%d blogerów lubi to: