Country pop na Eurowizji? Marta potwierdza swoje zgłoszenie do Krajowych Eliminacji z singlem “All About Us”!

Tylko do końca jutrzejszego dnia (do 1 lutego) zgłaszać można propozycje do Krajowych Eliminacji! Czy w finale konkursu usłyszymy utwór, który zdobył popularność dzięki…grze? Zobaczcie, jak młoda Polka podbiła świat graczy na całym świecie!

Ostatnie chwile na wysłanie zgłoszenia do Krajowych Eliminacji 2018! TVP zamknie ten etap preselekcji 1 lutego o północy. Dziennik Eurowizyjny przedstawi dziś kolejnych kandydatów, zaczynając od piosenkarki i kompozytorki Marty. Wokalistka z Gdańska zgłosiła do konkursu jej debiutancki singiel „All about us”. Piosenka zyskała ponad 1.5 miliona wyświetleń na YouTube oraz została wykorzystana w popularnych grach mobilnych “Dancing Line” oraz Piano Tiles 2, które łącznie mają ponad 1 miliard pobrań na całym świecie. Piosenka dotarła także do 1 miejsca w Niemczech i 4 w Norwegii na Google Store Country Chart.

O potencjalnym udziale Marty Olejarz Dziennik Eurowizyjny informował już 19 stycznia i uruchomił wtedy ankietę, w której zapytał czytelników, czy utwór „All about us” im się podoba. Na „TAK” było aż 68,26% głosujących, a na „NIE” jedynie 21,56% – to najlepszy wynik spośród wszystkich ocenionych na Dzienniku Eurowizyjnym piosenek-propozycji do Krajowych Eliminacji. Co ciekawe, wielu fanów porównuje Martę do Taylor Swift!

Już 14 lutego ukaże się teledysk do kolejnego singla piosenkarki – „I need a love story”. Będzie on zapowiadał premierę płyty.  Marta napisała wszystkie teksty piosenek, które znajdują się na jej pierwszej płycie, nagranej pod okiem nagradzanego producenta Bryan’a Clarka w Blackbird Studio w Nashville. Warto dodać, że oprócz muzyki ogromną pasją Marty jest także moda. Wszystkie stylizacje w teledyskach i sesjach zdjęciowych są jej autorstwa. Możecie ją śledzić TUTAJ.

O tym, czy „All about us” znajdzie się w finałowej stawce Krajowych Eliminacji dowiemy się najpóźniej 6 lutego. Zgodnie z zapisami regulaminu, w finale wystartuje od 5 do 10 kandydatów. O tym, kto pojedzie do Lizbony zadecydują widzowie i jurorzy podczas finału preselekcji 3 marca o 21:30 w Warszawie.

%d blogerów lubi to: