Gromee i Lukas Meijer podbili Londyn! Zobacz nagrania z występu i wywiady! Bułgarski Equinox z udanym, pierwszym występem na żywo! W sobotę kolejna impreza – tym razem w Moskwie!

Zobacz nagrania z występu i wywiady z polskimi reprezentantami! Jak wypadli i kto grał pierwsze skrzypce w rozmowach z zagranicznymi dziennikarzami? Bułgaria zachwyciła i wraca do top5 notowań bukmacherskich! W sobotę impreza w Moskwie z udziałem m.in. reprezentantki Rosji! 

London Eurovision Party jak zawsze okazało się być sporym sukcesem, a mnóstwo fanów śledziło występy na żywo w Cafe de Paris oraz na amatorskich streamach w Internecie. Dzięki portalom eurowizyjnym wszystkie występy dostępne są też na YouTube. Lukas Meijer i Gromee wykonali w Londynie „Light me up” i „Without you” czym porwali publikę do tańca. Wypadli bardzo dobrze, a wielu komentujących twierdzi, że Lukas poprawił się wokalnie – zwracają na to uwagę także polskie media relacjonujące imprezę w Wielkiej Brytanii. Reprezentanci Polski mieli też okazję spotkać zagranicznych redaktorów oraz fanów, tak jak i konkurencję. Robili sobie zdjęcia m.in. z przedstawicielami Australii, Hiszpanii czy Szwecji. W angielskojęzycznych wywiadach brylował Lukas Meijer, zarówno z racji lepszej znajomości języka jak i swoistej równowagi – Gromee jest tą silniejszą częścią duetu w polskich wywiadach więc teraz pora na Lukasa by mógł się wypowiedzieć i pokazać z jak najlepszej strony. Nagrania występu i wywiadów przedstawicieli Polski znajdziecie poniżej (zapewne kolejne pojawią się online niebawem):

Bardzo pozytywne wrażenie wywarł zespół Equinox z Bułgarii, który po raz pierwszy wykonał „Bones” na żywo. Reakcje były tak dobre, że formacja wróciła do top5 notowań bukmacherskich, wyrzucając stamtąd Belgię. Sporo dobrych komentarzy zyskali też reprezentanci Australii, Finlandii (Saara jako ostatnia dołączyła do stawki London Eurovision Party), Francji (Madame Monsieur wykonali akustyczną wersję „Mercy” po angielsku), Irlandii (pierwsze wykonanie „Together” na żywo), Litwy czy Szwajcarii. Niestety, ze względu na problemy wizowe, do Londynu nie dotarł Eugent Bushpepa z Albanii. Wcześniej z tego samego powodu odwołano przyjazd mołdawskiego trio DoReDos.

Już jutro (sobota) o 19:00 czasu moskiewskiego w Vegas Kuntsevo odbędzie się „Moscow Eurovision Party” z udziałem pięciu reprezentantów – z Rosji, Malty, Armenii, Azerbejdżanu  i Mołdawii. Chociaż impreza ma dość skromną listę gości i raczej nie cieszy się zainteresowaniem eurowizyjnych mediów, to warto zwrócić uwagę, że będzie to pierwszy udział w tego typu wydarzeniu Yulii Samoylovej, ChristabelleSevaka i Aisel. Poza gwiazdami Eurowizji 2018 wystąpią też Filip Kirkorow, Ivan i Dima Koldun z Białorusi, Dina Garpiowa, Kristian Kostov z Bułgarii, Polina Bogusevich (zwyciężczyni JESC 2017) oraz siostry Tolmachevy.

Już tylko do niedzieli głosować można w pierwszym półfinale plebiscytu „Nasz Faworyt 2018”! Szczegóły znajdziecie TUTAJ, a ankieta dostępna jest poniżej:

%d blogerów lubi to: