Krystian Ochman przed Eurowizją – zobacz jak przebiegła konferencja prasowa w Telewizji Polskiej [VIDEO] • Kiedy Polacy lecą do Turynu?

Dziś w gmachu Telewizji Polskiej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem członków polskiej delegacji eurowizyjnej. Prowadzący, Aleksander Sikora, zapowiedział, że polska ekipa leci do Turynu 2 maja wczesnym rankiem by tam walczyć o jak najlepsze miejsce podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. W studiu przedstawiono najważniejsze osoby wchodzące w skład teamu – Maję Frybes (szefowa polskiej delegacji), Tomasza Sołowińskiego (szef produkcji), Kamila Staszczyszyna (szef prasowy delegacji) i Tomasza Mosiołka (menadżer Krystiana Ochmana z ramienia Universal Music Polska). Wspomniano też istotne osoby, których dziś z nami nie było, m.in. dwóch reżyserów występu – Mikołaja Dobrowolskiego i Tomasza Klimka oraz Marka Sierockiego, który wraz z Olkiem komentować będzie konkurs. Oczywiście głównym bohaterem spotkania był polski reprezentant Krystian Ochman, który w Turynie wykona utwór „River”. Wokalista opowiadał o swoich wrażeniach z pre-parties, wymienił uczestników, z którymi się zaprzyjaźnił. Wspomniał, że z Sheldonem Riley z Australii i grupą Kalush z Ukrainy chciałby nawiązać muzyczną współpracę. „Z niektórymi mam bliską relację” – mówił.

W trakcie konferencji TVP przygotowała niespodziankę dla Krystiana Ochmana – zaprezentowano dwa filmy. W pierwszym z nich gwiazdy show-biznesu, w tym m.in. Edyta Górniak (ESC 1994) czy Ida Nowakowska (prowadząca JESC) wypowiadali się na temat reprezentanta i jego utworu. W drugim pokazano mieszkańców Warszawy, którzy ocenili „River” i samego wokalistę oraz życzyli mu powodzenia. „Panie Krystianie, ja przynajmniej wierzę w pana jak w nikogo. Myślę, że nie jestem jedna jedyna – są nas miliony” – mówiła jedna z uczestniczek sondy ulicznej. Po spotkaniu prasowym przyszła pora na wspólne zdjęcia oraz na indywidualne wywiady. Rozmowę z Krystianem Ochmanem przeprowadził też Dziennik Eurowizyjny – będzie to już nasza trzecia rozmowa w ostatnich miesiącach! Efekty zobaczycie wkrótce.

Pozostałe informacje ze świata Eurowizji pojawią się na Dzienniku Eurowizyjnym dziś wieczorem w osobnym artykule.

przygotowanie materiału: Maja Wojcieszek, Natalia Kowalczyk, transmisja przeprowadzona za zgodą organizatora konferencji prasowej – Telewizji Polskiej. Fot: @krystianochman

%d blogerów lubi to: