Eurowizja: Znamy pełen skład polskiej ekipy na Rotterdam! Paweł Skiba wesprze wokalnie Rafała Brzozowskiego

Wiemy, kto wystąpi z Rafałem Brzozowskim na scenie Eurowizji 2021. Reprezentant zatańczy z czterema osobami, a wokalnie wspierać go będzie chórzysta, który zaśpiewa na żywo, a nie z taśmy. Pomoc wokalną da Rafałowi Paweł Skiba, piosenkarz, akordeonista, autor tekstów oraz muzyki. Znamy go jako wokalistę Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps. W lutym ubiegłego roku wydał singiel pt. „Miłość”. Paweł pojawi się na scenie stojąc z boku, nie będzie uczestniczył w głównej choreografii.

Kto zatańczy z Rafałem?

Rafałowi towarzyszyć będą tancerze wybrani przez choreografa Agustina Egurrolę. Są to Miłosz Kuterasiński, Daniel Borzewski, Bartosz Kołecki i Maciej Miśkiewicz. Miłosz tańczył z Idą Nowakowską podczas jej występu w Interval Act Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, z kolei Bartosz pojawił się programie „Mam Talent”, „Dance, Dance, Dance” oraz … był uczestnikiem show „Milionerzy”. Maciej także jest profesjonalnym tancerzem, z kolei Daniel nie tylko tańczy, ale też w 2019 roku został Misterem Polski. Dzięki współpracy ze studiem VOLT mogliśmy go oglądać w wielu programach telewizyjnych takich jak „Mam Talent”, „Taniec z Gwiazdami”, „Jaka to melodia” czy „The Voice of Poland”. Część z ekipy tanecznej pojawiła się też w teledysku do „The Ride” Rafała Brzozowskiego.

Kiedy Polska próba w Ahoy Arenie?

Pierwsza próba Polaków już w poniedziałek o 14:20, a o 16:15 rozpocznie się spotkanie „Meet & Greet”. Polska delegacja przyleciała do Rotterdamu wczoraj, dziś ma dzień wolny, ale nasz reprezentant na pewno spędzi sporo czasu udzielając wywiadów online. Rafał powalczy o finał w czwartek 20 maja. Dziś mijają 4 lata od naszego ostatniego awansu do finału. W 2017 roku udało się to Kasi Moś. Czy w 2021 przełamiemy złą passę lat 2018-2019 i wrócimy do sobotniego koncertu?

W Centrum Prasowym trwają próby techniczne uczestników I półfinału. Relacje na żywo na grupie Facebook Dziennika Eurowizyjnego.

Źródło: TVP, fot.: @skibapawell

%d blogerów lubi to: