Eurowizja Junior 2019: Sprzedaż biletów już w październiku! Poznaj szczegóły

Już w październiku do sprzedaży trafią wyczekiwane bilety na Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Arenie Gliwice! Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w sprzedaży znajdą się bilety zarówno na finał „jurorski” (II próba generalna) 23 listopada oraz na finał na żywo 24 listopada. Obydwa koncerty rozpoczną się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Podczas próby jurorskiej wszystkie występy konkursowe i specjalne oraz praca prowadzących wyglądać będą tak samo jak podczas finału, a jedynie wyniki, które zostaną przekazane, będą „zmyślone”.

Najwcześniej bilety kupić będą mogli mieszkańcy Gliwic, gdyż specjalnie dla nich Arena Gliwice uruchomi punkt stacjonarny, w którym dostępne będą wejściówki. Kasa otwarta będzie 30 września, a pula biletów tam dostępnych będzie ograniczona. Od 1 października ruszy przedsprzedaż internetowa – do kupienia będą bilety zarówno na trybuny jak i na płytę areny, a ceny (w zależności od miejsca) wahać się będą pomiędzy 25 a 99 PLN. Tak jak to zazwyczaj bywa, im szybciej je kupimy, tym mniej zapłacimy. Dodatkowo przygotowane mają być też zniżki dla rodzin oraz grup zorganizowanych, a fani Roksany Węgiel na pewno będą zachęceni tym, że w Arenie będą mogli uczestniczyć w specjalnym spotkaniu ze zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019 i np. zrobić sobie z nią zdjęcie.

Oto wyjściowe CENY BILETÓW w fazie przedsprzedaży:

  • WYSOKA TRYBUNA: od 25 PLN
  • NISKA TRYBUNA: od 99 PLN
  • FAN ZONE (PŁYTA): od 99 PLN
  • FAN ZONE EARLY ENTRANCE (PŁYTA): od 149 PLN
  • VIP: od 399 PLN (wraz z cateringiem)
  • Pakiet MEET & GREET z Roxaną Węgiel: od 399 PLN (pakiet nie zawiera biletu na konkurs!)

Wszelkie informacje o biletach oraz odnośniki do poszczególnych sklepów internetowych znajdziecie na bilety.tvp.pl, gdzie dostępne są też regulaminy, pełen cennik oraz harmonogram koncertów.

źródło: bilety.tvp.pl

%d blogerów lubi to: