Miss i Mister Eurowizji 2019 – Głosowanie finałowe! Wybierz najpiękniejszą i najprzystojniejszego!

Zakończyło się głosowanie w I etapie plebiscytu „Miss i Mister Eurowizji 2019”. Czytelnicy przez tydzień głosowali na swoich ulubieńców w ankietach i w ten sposób wybrano 10 pań oraz 10 panów, którzy dostali się do finałowego etapu. Do końca miesiąca będzie można głosować w finale, a na początku kwietnia dowiemy się, kto zostanie nową Miss i nowym Misterem Eurowizji. Rok temu zwyciężyli Eleni Foureira z Cypru oraz Alekseev z Białorusi.

W kategorii „Miss Eurowizji 2019” o awans do finału walczyło 26 pań, w tym nasze piękne polskie wokalistki z zespołu Tulia 🇵🇱, które świetnie poradziły sobie w głosowaniu, ale ze względu na to, by nie były faworyzowane przez reprezentowanie Polski, nie uczestniczą w finałowym starciu. W finale znalazły się (kol. alfabetyczna wg kraju): Jonida Maliqi z Albanii 🇦🇱, Srbuk z Armenii 🇦🇲, Zena z Białorusi 🇧🇾, Tamta z Cypru 🇨🇾, Tamara Vujačić z Czarnogóry 🇲🇪, Katerine Duska z Grecji 🇬🇷, Tamara Todevska z Macedonii 🇲🇰, Michela Pace z Malty 🇲🇹, Alexandra Rotan z Norwegii 🇳🇴 oraz Nevena Božović z Serbii 🇷🇸. Na nową Miss ESC 2019 głosować można w poniższej ankiecie:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W męskiej kategorii, która cieszyła się wśród głosujących sporą popularnością, startowało 33 panów i tylko dziesięciu z nich mogło przejść dalej. W finale głosować będzie można na następujących wykonawców (kol. alf. wg państw): Chingiz z Azerbejdżanu 🇦🇿, Eliot z Belgii 🇧🇪, Rizo Feratović z Czarnogóry 🇲🇪, Miki Nunez z Hiszpanii 🇪🇸, Duncan Laurence z Holandii 🇳🇱, Matthias Heraldsson z Islandii 🇮🇸, Sergey Lazarev z Rosji 🇷🇺, Luca Hanni ze Szwajcarii 🇨🇭, John Lundvik ze Szwecji 🇸🇪 oraz Mahmood z Włoch 🇮🇹. Na zwycięzcę swój głos oddać można poniżej.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Wyniki podane zostaną na początku kwietnia. Przypominam, że nadal można głosować w plebiscycie „Rejected Song Contest 2019” – Szczegóły dostępne TUTAJ. W drugim tygodniu kwietnia ruszy głosowanie „Nasz Faworyt” na najlepsze piosenki Eurowizji 2019!

Zdjęcie: Lizbona, M. Błażewicz 2018

 

%d blogerów lubi to: