BREAKING NEWS! Noel Curran (EBU) w TVP INFO: Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Krakowie!

Podczas wieczornego serwisu informacyjnego na kanale TVP Info wyemitowano nagrany wcześniej wywiad z dyrektorem generalnym Europejskiej Unii Nadawców, Noelem Curranem. Rozmowa dotyczyła głównie mediów publicznych w Europie, jednak pod koniec Irlandczyk został zapytany o Eurowizję Junior 2019 organizowaną w Polsce.

Konkurs ten rozwija się z roku na rok, jeśli chodzi o publiczność i liczbę uczestników, ale także o jakość. To bardzo istotne wydarzenie. Cały czas zastanawiamy się, jak pozyskać młodych odbiorców, a tutaj mamy platformę, dzięki której możemy zyskać miliony, a nawet dziesiątki milionów młodych odbiorców w całej Europie. Jest to fantastyczne wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie i nie mogę się doczekać, tym bardziej, że na pewno będę tam obecny” – powiedział, najpewniej nie zdając sobie sprawy, że zdradził fakt, który Jon Ola Sand (Executive Supervisor Eurowizji Junior) zapewne chciał jeszcze utrzymać w tajemnicy. Nie wiadomo dlaczego TVP Info wyemitowało wywiad, w którym zdradzono miasto-organizatora Eurowizji Junior 2019.

W wywiadzie nie padły żadne dodatkowe informacje, ale należy się spodziewać, że jeżeli Kraków faktycznie został wybrany na organizatora JESC 2019, to konkurs odbędzie się na terenie Tauron Areny, największym tego typu obiekcie w Polsce.

Źródło: TVP Info, fot.: Polkąty Travel

%d blogerów lubi to: