Eurowizja Junior 2018: Świetny występ Roksany Węgiel podczas próby! Zobacz fascynujące wizualizacje Polski! [UPD!]

Reprezentantka Polski, Roksana Węgiel zakończyła właśnie II próbę techniczną podczas której obejrzeć mogliśmy m.in. zachwycające wizualizacje, jedne z najlepszych w historii polskich startów na Eurowizji. Tak wielu różnych projekcji nigdy wcześniej nie mieliśmy! Podczas występu pojawiają się m.in. krajobrazy miasta (też takie deszczowe), futurystyczne kształty, ogień, kula, gwiazdy i różnego rodzaju grafiki! Jest ciekawie, nowocześnie i świetnie pasuje to do piosenki „Anyone I want to be”. Wokalnie Roksana nie zawiodła – brzmiała na scenie bardzo dobrze i nie ma żadnych obaw o jej głos. Choreografia także prezentuje się ciekawie, jest dopracowana i bardzo starannie wykonana.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeśli chodzi o telewizyjne ujęcia, to śmiało można powiedzieć, że występ Polski jest w tym roku dopracowany co do sekundy i każde ujęcie czy efekt mają sens – w wielu częściach piosenki obraz jest czarno-biały, ujęcia są dynamiczne i świetnie pasują do brzmienia „Anyone I want to be”. To będzie mocne zakończenie stawki Eurowizji Junior i występ, na który warto czekać!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

O 13:35 czasu polskiego konferencja prasowa Roksany – obejrzeć ją będziecie mogli na facebooku Dziennika Eurowizyjnego. Tam też znajdziecie relację z jej próby.

[AKTUALIZACJA] Konferencja prasowa polskiej delegacji miała sporo widzów. Pytania zadawano po angielsku, polsku i w językach wschodniosłowiańskich. Roksana Węgiel zaprezentowała się jako skromna dziewczyna pełna pasji do śpiewania, projektowania strojów oraz do … judo! Na prośbę jednego z dziennikarzy zaśpiewała fragment piosenki „To nie ja”. Przyznała, że dopiero dziś zobaczyła wizualizacje przygotowane do jej występu i bardzo pozytywnie je ocenia. Na pytanie o to, jak zareaguje, gdy podczas występu coś pójdzie nie tak, odpadła „show must go on”. Po konferencji rozdano skromny upominek od TVP – single Roksany oraz maskotkę w kształcie bociana lub żyrafy. Zapis konferencji prasowej dostępny na Facebooku Dziennika Eurowizyjnego.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zdjęcia: Maciej Błażewicz, Mińsk 2018

%d blogerów lubi to: