TYLKO NA DZIENNIKU: Roksana Węgiel pierwszy raz wykonała „Anyone I want to be” na żywo! Zobacz nagranie z koncertu!

Dziś w warszawskim studio Las odbył się event promujący nową kolekcję ubrań dostępną w Reporter Young. Stroje stworzyła Roksana Węgiel i są one do obejrzenia oraz kupienia na stronie internetowej sklepu TUTAJ. Znajdziecie tam zarówno bluzy jak i t-shirty czy sukienki, a niektóre ubrania nosiły na sobie tancerki z eurowizyjnego klipu do „Anyone I want to be”. Podczas eventu goście obejrzeli 10-minutowy pokaz mody, a stroje z kolekcji Roxie zaprezentowały młode modelki, a w tej roli sprawdziła się również finalistka Krajowych Eliminacji do JESC 2017 – Ula Kowalska. Wszystkim zebranym, młodym i dorosłym zaoferowano także bogaty catering, a dzieci otrzymały również specjalne podarunki od Reporter Young. Poniżej znajdziecie zdjęcia ze spotkania fanów z Roksaną. Wokalistka pozowała do zdjęć i rozdawała autografy.

Event rozpoczął pokaz teledysku do „Anyone I want to be”. Warto podkreślić, że klip został już na YouTube odtworzony prawie 400 tys. razy, chociaż premiera odbyła się niedawno. Aktualnie jest to najpopularniejsze nagranie z kanału JuniorEurovision na YouTube, pobił już wynik klipów z Kazachstanu i Francji. Roksana Węgiel jest niezwykle dumna i szczęśliwa z tego osiągnięcia. Wokalistka zaśpiewała dziś dla zgromadzonych swoje utwory – hitowe „Obiecuję” i „Żyj” oraz najnowszą piosenkę „Nie zmienisz mnie” czy cover „Purple Rain”. Przy niektórych piosenkach na scenie towarzyszyły jej tancerki. W finałowej części koncertu Roksana po raz pierwszy wykonała publicznie i na żywo eurowizyjny utwór „Anyone I want to be” w towarzystwie tancerek z Universe. Wokalnie wypadła świetnie! Fragmenty choreografii z dzisiejszego występu zostaną zaprezentowane także na scenie w Mińsku, a wraz z Roksaną wystąpi pięcioosobowa ekipa – trzy tancerki oraz dwie chórzystki. Dziewczęta trenują układ choreograficzny przygotowany m.in. przez Tomasza Barańskiego. Nagranie występu do eurowizyjnej piosenki znajdziecie poniżej, a cały koncert do obejrzenia na grupie facebookowej Dziennika Eurowizyjnego.

Ekipa, w skład której poza Roksaną i jej zespołem wejdą też przedstawiciele TVP (w tym nowa szefowa delegacji oraz Mateusz Szymkowiak z „Pytania na Śniadanie”), wytwórni Universal Music, opiekunowie, choreograf oraz osoby odpowiedzialne za wygląd naszych reprezentantek, wyleci na Białoruś w niedzielę 18 listopada. Już następnego dnia o 15:00 czasu polskiego odbędzie się ceremonia otwarcia sezonu Eurowizji Junior 2018 i spacer po czerwonym dywanie. Zaplanowano też losowanie niektórych pozycji startowych (pierwszej, ostatniej i dla reprezentanta Białorusi). Próby techniczne odbywać się będą od 20 do 23 listopada, a próby generalne w sobotę 24 listopada. W trakcie sezonu nie zabraknie też wycieczek integracyjnych, wywiadów oraz konferencji prasowych. Warto dodać, że Roksana Węgiel będzie mieć dla dziennikarzy i fanów w Mińsku singiel do „Anyone I want to be” wydany na potrzeby promocji także w formie fizycznej. Wcześniej polskie reprezentantki z Eurowizji Junior takiego singla nie miały.

Przypominam, że Dziennik Eurowizyjny będzie od 23 listopada relacjonował wszystko to, co dziać się będzie w Mińsku! Relacje znajdziecie zarówno na stronie jak i na Facebooku czy Instagramie. Od 23 listopada ruszy także 2-dniowe głosowanie internautów, które będzie miało wpływ na wyniki Eurowizji Junior 2018! O zasadach online-voting będę jeszcze przypominał na łamach strony i w trakcie relacji.

Serdecznie dziękuję MJK Music, Reporter Young oraz Universal Music Polska za pomoc w zrealizowaniu relacji, nagranie i zdjęcia dostępne do publikowania z podpisem autora (Maciej Błażewicz, Dziennik-Eurowizyjny.pl)

%d blogerów lubi to: