Zwycięzcy konkursów Eurowizji: Duncan Laurence i Roksana Węgiel! Obejrzyj wywiad z Holendrem, wygraj debiutancki album Polki!

Na początku czerwca Duncan Laurence, zwycięzca tegorocznej Eurowizji, odwiedził Warszawę, gdzie udzielił wielu wywiadów telewizyjnych i radiowych. Także Dziennik Eurowizyjny miał okazję spotkać się z wokalistą, a pytania Duncanowi zadawała Natalia Kowalczyk. Co Holender opowiedział o swoim życiu po Eurowizji, czy konkurs traktował jak wakacje, czy status zwycięzcy Eurowizji będzie mu przeszkadzał, czego najbardziej bał się podczas konkursu, które występy najbardziej mu się podobały oraz…którego reprezentanta sprankował? Nie zabrakło też rozmów o planach muzycznych i trasie koncertowej, projektach artystycznych oraz o tym, co chciałby rozbudować w Eurowizji i jak promować konkursową muzykę poprzez współczesną technologię. Cały wywiad przeprowadzony przez Natalię znajdziecie poniżej! Serdecznie zachęcam do obejrzenia! Za pomoc w realizacji wywiadu dziękuję Universal Music Poland, Izabeli Cichockiej oraz Mateuszowi Wróblowi.

Obejrzyj wywiad

KONKURS: Wygraj debiutancki album Roksany Węgiel!

Po obejrzeniu wywiadu zapraszam do udziału w … konkursie, w którym do wygrania jest debiutancka płyta zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018, Roksany Węgiel! Co zrobić, by zdobyć album popularnej wokalistki? Wystarczy przeistoczyć się na chwilę w rolę reżysera tegorocznej Eurowizji Junior w Gliwicach i zdecydować, który (poza „Anyone I want to be”) utwór Roksana powinna zaśpiewać jako gość specjalny konkursu! Do wyboru są wszystkie piosenki z jej płyty, a odpowiedź należy uzasadnić! Dodatkowo trzeba też odpowiedzieć na jedno proste pytanie! Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną te najciekawsze, które wezmą udział w losowaniu płyt Roksany Węgiel! Na Wasze odpowiedzi czekam do 23 czerwca! Powodzenia!

Formularz konkursowy

Lubisz Dziennik Eurowizyjny? Wesprzyj rozwój strony i relacji na żywo poprzez Patronite i zdobądź specjalne przywileje lub nagrody! Szczegóły znajdziesz TUTAJ! Serdecznie dziękuję!

Za pomoc w realizacji konkursu dziękuję Universal Music Polska. 

%d blogerów lubi to: