Wpadka portalu JuniorEurovision.tv! Angelina Nava reprezentantką Francji! Znamy tytuł piosenki z Portugalii

W dość nietypowy sposób doszło do potwierdzenia, że Angelina Nava (na zdj.) będzie reprezentować Francję 🇫🇷 na Eurowizji Junior 2018 z utworem „Jamais Sans Toi”. Nazwisko zwyciężczyni „The Voice. Kids” wraz z tytułem piosenki oraz zdjęciem pojawiło się na liście uczestników konkursu portalu JuniorEurovision.tv Najwidoczniej redakcja portalu wykryła falstart, bo informacje zostały usunięte, jednak nie ulega wątpliwości, że telewizja francuska wskazała do Mińska właśnie Angelinę. Wokalistka dziś ogłosiła, że premiera piosenki „Jamais sans toi” odbędzie się 15 października, jednak nadal ukrywa fakt, że została reprezentantką Francji.

Kolejne nowości ze świata JESC to tytuł utworu portugalskiego 🇵🇹. Wybrana w ramach selekcji „Juniores de Portugal” Rita Laranjeira wykona piosenkę pt. „Gosto de Tudo (Ja Nao Gosto de Nada”. Także w tym wypadku doszło do „wycieku” przez JuniorEurovision.tv, a tytuł pojawił się na liście dotychczasowych reprezentantów Portugalii z JESC. Został już stamtąd usunięty. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera piosenki. Oficjalną premierę miał dziś teledysk do maltańskiej 🇲🇹 propozycji „Marchin’ On” Eli. Klip dostępny poniżej:

Pechowy portal JuniorEurovision.tv zaczął publikować więcej informacji na temat wybranych już reprezentantów. Poszczególne podstrony będą zawierać podstawowe dane biograficzne, nazwiska twórców piosenki, teledysk oraz krótką historię startów danego kraju i oczywiście zdjęcia promocyjne. Reprezentantka Australii 🇦🇺 podpisana będzie tylko imieniem Jael, z kolei kompozytorem piosenki Białorusi 🇧🇾 pt. „Time” jest Kirill Good, finalista dorosłych selekcji narodowych do Eurowizji. Kompozycja macedońska 🇲🇰 podpisana jest tytułem „Doma” w języku narodowym, zamiast „Home”, chociaż właśnie angielską nazwą promowano wcześniej tę piosenkę. Premiera odbędzie się już 14 października. Włoską 🇮🇹 propozycję „What is love” napisali Mario GardiniFabrizio Palaferri, Marco BoniMelissa Di Pasca, a tekst przygotowali Franco Fasano i Marco Iardella. Daneliya Tuleshova z Kazachstanu 🇰🇿 wpisana jest jako jedna z kompozytorek utworu, który na JuniorEurovision.tv dostał tytuł „Өзіңе сен (Òzińe Sen)” zamiast dotychczasowej formy „Ózińe sen / Seize the time”. Maltanka 🇲🇹 Ela, podobnie jak Australijka, podpisana będzie tylko imieniem. Jako kompozytorów piosenki holenderskiej 🇳🇱 podpisano Babette Labeij, Dimitri Veltkamp i Robin van Veen. Informacje prezentowane przez JuniorEurovision.tv zostały dostarczone przez nadawców publicznych. Polski profil na razie świeci pustkami.

Żródło: JuniorEurovision.tv, Instagram, ESCportugal, inf. własne, fot.: Instagram

 

%d blogerów lubi to: