Kasia Moś już w Kijowie! Euroclub od 1 maja! Finlandia najlepsza podczas pierwszego dnia prób

Kasia Moś jest już w Kijowie i jutro odbędzie się jej pierwsza próba techniczna oraz spotkanie z dziennikarzami w ramach „Meet & Greet”. Wokalistkę pożegnała dziś na lotnisku w Warszawie grupka fanów. „Gwiazda zabrała ze sobą trzy niemałych rozmiarów walizki. Chętnie pozowała z nimi fotoreporterom” – relacjonuje portal Eska.pl. Zdjęcia z pożegnania reprezentantki publikuje też portal Party.pl. Tymczasem „Dziennik Łódzki” informuje, że piosenkarka nosić będzie buty, które przygotowała dla niej Maria Nowak z Pabianic. „Od początku kibicowałam Kasi, ma piękne nogi i marzyłam, by zrobić dla niej buty – przyznaje Maria Nowak z „Marianna no” w Pabianicach. – Gdy dowiedziałam się, że to ona będzie reprezentować nasz kraj, skontaktowałam się z jej menedżerką i złożyłam propozycję. Zarówno ona jak i Kasia były zainteresowane, zareagowały bardzo pozytywnie i od razu zaprosiły mnie na spotkanie, podczas którego były już pierwsze przymiarki kreacji. Mogłyśmy wtedy uzgodnić szczegóły dotyczące projektu butów – dodaje” – czytamy na stronie Dziennika. Co ciekawe, projektantka przygotowywała też obuwie dla Michała Szpaka na jego pobyt w Sztokholmie.

1 maja otwarcie Euroclubu i impreza ukraińska, podczas której wystąpią m.in. Alyosha i Verka Serudchka. Z kolei we wtorek, 2 maja, swoją imprezę urodzinową organizować będzie portal Oikotimes. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie Kasia Moś, która wykona dla fanów „Flashlight”. Będą też reprezentanci m.in. Rumunii, Malty czy Mołdawii. Imprezy w Euroclubie rozpoczynać się będą o 20:00 czasu ukraińskiego i potrwają do 4:00 (wg oficjalnej strony) lub 6:00 (wg eurowizyjnego Handbooka). W tym samym miejscu, ale w ciągu dnia, działać będzie Euro Fan Cafe, które otwarte ma być od 11:00 czasu ukraińskiego.

Finlandia wygrała Press Poll organizowany przez portal ESCtoday.com. Zdobyła 72 punkty, pokonując Azerbejdżan (65) i Portugalię (64). W top5 znalazły się też Szwecja i Australia. Ogromną porażkę poniosła Belgia, która zajęła ostatnie miejsce, bez żadnego wskazania. Spodziewany jest też spadek notowań Belgii w zakładach bukmacherskich. Występ Blanche był zdecydowanie największym dziś zawodem. Wokalistka zajęła 2. miejsce w głosowaniu OGAE Poll. Zwyciężył Włoch Francesco Gabbani, a trzecie miejsce miał Szwed – Robin Bengtsson.

fot. Plejada.pl

%d blogerów lubi to: