Kasia Moś zachwyciła na Łotwie! Kolejny przystanek: Londyn

W sobotę Łotwa rozpoczęła sezon imprez promujących Eurowizję 2017 i „rozgrzewających” przed sezonem w maju. W stolicy Łotwy wystąpili reprezentanci z Białorusi, Czech, Norwegii oraz Polski. Byli też Triana Park i Justs z kraju gospodarza imprezy oraz gość specjalny – Ruslana. Kasia Moś z powodu problemów komunikacyjnych nie dotarła na oficjalną konferencję prasową oraz nie miała szans na udział we wspólnym zwiedzaniu miasta, ale jej występ na scenie i tak zachwycił publiczność w Crystal Club oraz widzów śledzących transmisję w Internecie. Wokalistka wykonała zarówno „Flashlight” jak i „Addiction”, a także utwór „Strep”. Udzieliła też wywiadów m.in. dla Wiwibloggs i ESCkaz oraz zrobiła sobie zdjęcia z fanami. Według internautów z Wiwibloggs to właśnie Kasia wypadła w Rydze najlepiej – w ankiecie wskazało na nią 37% głosujących, drugie miejsce miała formacja Navi (18,3%), a ostatnie Triana Park z Łotwy (12,9%).

Przed Kasią kolejna impreza – tym razem znacznie większa! Będzie to London Eurovision Party, które odbędzie się w Cafe de Paris 2 kwietnia. Bilety zostały już wyprzedane – spodziewana jest 100% frekwencja, bo i stawka gości jest zachwycająca. Poza Kasią wystąpią Lucie Jones, Anja Nissen, Francesco Gabbani, Claudia Faniello, Nathan Trent, Alma, Manel Navarro, Levina, Slavko Kalezić, Lindita, Blanche, Omar Naber, Jana Burceska, Ilinca & Alex, O.Torvald, Norma John, Kristian Kostov, Robin Bengtsson, JOWST, Triana Park oraz Martina Barta czyli łącznie 22 reprezentantów! Gośćmi specjalnymi będą Conchita Wurst, Ruslana oraz Linda Martin, a show poprowadzą Nicki French i Paddy O’Connell. Po koncercie odbędzie się impreza w rytm eurowizyjnych przebojów, a w ciągu dnia zaplanowano sesję wywiadową dla wszystkich uczestników. Organizatorami imprezy są OGAE Wielka Brytania oraz portale ESCxtra i Prinz-ESC.de.

Na ten moment 18 wykonawców potwierdziło udział w imprezie „Israel Calling” w Tel Awiwie (w tym m.in. Polska, Serbia, Austria, Gruzja czy Mołdawia). 31 uczestników ESC 2017 spotka się w Amsterdamie (np. Polska, Holandia, Cypr, Armenia, Węgry, Izrael, Litwa, San Marino), a 11 w Madrycie (m.in. Polska, Hiszpania, Austria, Izrael czy Albania). Aktualnie jedynie reprezentantów Australii, Azerbejdżanu, Portugalii, Grecji, Islandii, Irlandii, Rosji i Estonii próżno szukać wśród uczestników tego typu imprez. ‚

fot. Kasia Moś z redaktorem naczelnym portalu Wiwibloggs

%d blogerów lubi to: