Portal Eurovision.tv poinformował, że oficjalna premiera dwupłytowej składanki z piosenkami Eurowizji 2017 pojawi się w sprzedaży dopiero 28 kwietnia. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii dostępny będzie specjalny limitowany zestaw zawierający składankę na CD, voucher do kupienia piosenek drogą internetową, ilustrowany album dot. uczestników konkursu oraz cztery płyty winylowe z utworami Eurowizji! Każdy zestaw będzie miał swój własny numer seryjny. Przedsprzedaż już ruszyła, komplet kosztuje 139 EUR, a produkt rozsyłany będzie od 23 czerwca 2017 roku. Szczegóły dostępne TUTAJ. Tradycyjna składanka kosztuje 19,95 EUR, płyta DVD lub Blu-ray 24,95 EUR. Przedsprzedaż dostępna na Shop.Eurovision.tv, gdzie znależć można także mnóstwo gadżetów z logiem Eurowizji, m.in. plakaty, balony, ubrania itp.

Tamara Gachechiladze wygrała w styczniu preselekcje gruzińskie, ale później przycichła. Jak się okazuje, wokalistka intensywnie pracuje nad występem do „Keep the faith” w Kijowie, a reżyserem jej prezentacji będzie Sacha Jean-Bapriste ze Szwecji, która pracowała wcześniej z Niną Sublati czy Young Georgian Lolitaz. W ciągu paru dni odbędzie się oficjalna premiera teledysku do eurowizyjnej wersji utworu Tamary. Reprezentantka Gruzji planuje w ramach trasy promocyjnej odwiedzić imprezy w Tel-Avivie, Amsterdamie i Madrycie. Przypominam, że pierwsza impreza eurowizyjna już 25 marca w Crystal Club w stolicy Łotwy – Rydze. Show ruszy o godzinie 20:00 czasu lokalnego. Bilety wciąż są do kupienia TUTAJ. Wystąpią Jowst, Martina Barta, Navi, Kasia Moś, Ruslana, Triana Park i Justs, a prowadzącym będzie Roberto Meloni. W ramach ryskiego spotkania planowane jest wspólne zwiedzanie stolicy, konferencja prasowa i sesje wywiadów, a także after-party.

Kolejny kraj chętny do udziału w Eurowizji 2018! Wstępne deklaracje usłyszeliśmy już od Szwedów, Norwegów, Finów czy Serbów, a portal ESCtoday.com informuje, że producenci już zastanawiają się nad tym w jaki sposób znaleźć reprezentanta Izraela na przyszłoroczny konkurs. Chociaż przyszłość całego nadawcy IBA jest niepewna, trwają już rozmowy nad nowym formatem talent-show „Rising Star”, który miałby po raz czwarty posłużyć jako wybór przedstawiciela na Eurowizję. Tegoroczny reprezentant Imri Ziv staje się coraz bardziej popularny w swoim kraju, a „I feel alive” to już hit dzięki częstej emisji utworu w znanej stacji radiowej Galgalatz. Najpewniej „I feel alive” trafi wkrótce na prestiżową listę przebojów tego radia. Przystojny wokalista dołączył do grona wykonawców zaproszonych na Moscow Eurovision Party 2017. Poza nim wystąpią też Artsvik, DiHaj, Kristian Kostov, Demy, Francesco Gabbani, SunStroke Project, Yulia Samoilova oraz Timebelle.

Głosowanie w plebiscycie „NASZ FAWORYT” trwa!

Szczegóły TUTAJ. Do tej pory zagłosowało już pół tysiąca osób!

Reklamy

One comment

  1. Wydaje mi, że w tym roku czarnym koniem konkursu będzie reprezentantka Gruzji, ze względu na mocny wokal i charakterystyczny utwór.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.