Znamy już wszystkie utwory, w związku z tym pora wybrać naszego faworyta, czyli najlepszą, zdaniem czytelników Dziennika Eurowizyjnego piosenkę z Konkursu Piosenki Eurowizji 2017! Głosowanie organizowane jest od 2011 roku i do tej pory społeczności DE udało się raz wytypować zwycięzcę – miało to miejsce w 2013 roku, gdy w naszym plebiscycie triumfowała Emmelie de Forest. Do tej pory typowaliśmy Wielką Brytanię 2011, Islandię 2012, Danię 2013, Wielką Brytanię 2014, Estonię 2015 oraz Bułgarię 2016.

W tym roku głosowanie zostanie uproszone, nie trzeba będzie tworzyć rankingów półfinałowych czy finałowych, a jedynie wskazać najlepsze piosenki. Dziś rozpoczynamy etap półfinałowy, który składa się dwóch głównych pytań – w każdym z nich należy wybrać 10 najlepszych (wg własnego gustu) piosenek z każdej grupy półfinałowej. Nie można zaznaczyć mniej lub więcej państw niż 10! Kraje z najwyższym poparciem awansują do finałowego etapu głosowania.

Dodatkowo proszę też o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące półfinałów oraz reprezentantki Polski. Głosowanie w tym etapie zakończy się w niedzielę 26 marca, natomiast wyniki zaprezentowane zostaną w poniedziałek 27 marca i wtedy też ruszy głosowanie finałowe!

GŁOSOWANIE DOSTĘPNE JEST TUTAJ

Wszystkie utwory konkursowe dostępne są na specjalnej podstronie TUTAJ

Serdecznie zapraszam do udziału!

Reklamy

One comment

 1. śmieszą mnie wasze buchmacherskie zakładay,bo piosenka może być dobra ,ale liczy się wykonanie na żywo -( Ja osobiście obstawiam wysoko w top 5 :
  1. Włochy ,sto procent że wygrają ,małpa zrobi swoje
  2.Belgia
  3.Szwecja
  4.Macedonia
  5.Estonia
  6.Islandia
  Polska 10 miejsce w finale coś czuje lub 12,13

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.