Polska reprezentantka na ESC 2017, Kasia Moś, wystąpiła wczoraj jako gość specjalny finału preselekcji ukraińskich i to w najbardziej kulminacyjnym momencie – pomiędzy głosowaniem jurorów i widzów. Najpierw widzowie obejrzeli krótki wywiad z Kasią, w którym opowiadała m.in. o swojej muzyce oraz adopcji psów. Często wspominano też jej sesję dla „Playboy’a”, pokazując też zdjęcia roznegliżowanej wokalistki. Kasia na scenie wystąpiła tym razem sama, w innej kreacji niż tej znanej z preselekcji. „Gwiazda zaprezentowała się w kremowej sukience, w której odsłoniła swoje zgrabne nogi. Kreacja znacznie różniła się od tej, którą Kasia Moś miała na sobie podczas polskich eliminacji eurowizyjnych. Całość stylizacji dopełnił delikatny tren.” – czytamy na Plejada.pl. Zaśpiewała, jak zwykle, bardzo dobrze, a wielu fanów podkreśla, że Polka wypadła znacznie lepiej niż inny gość tegorocznego finału – Alma z Francji. Niestety, tym razem jurorzy nie mogli się wypowiedzieć na temat Kasi i „Flashlight”, ale prowadzący rozmawiał z piosenkarką po polsku, pochwalił jej urodę i trochę z nią pożartował. Całość wypadła niezwykle naturalnie i sympatycznie – spotkało się to oczywiście z aplauzem publiczności. Portal Fromua.news opisuje Kasię Moś jako „gwiazdę Playboy’a”, ale podkreśla, że wokalistka zakończyła swój występ dziękując publiczności po ukraińsku. Za kulisami Polka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie m.in. z Jamalą, Almą czy prowadzącym finał narodowy.

Występ Kasi Moś z Ukrainy trafił już do Internetu i tylko z oficjalnego kanału STB obejrzano go już prawie 10 tys. razy. Kolejny przystanek wokalistki w ramach trasy promocyjnej to Londyn, gdzie 2 kwietnia odbędzie się London Eurovision Party w „Cafe de Paris”. To już dziesiąta edycja imprezy. Pierwsze bilety pojawiły się w sprzedaży na początku lutego, zapewne wkrótce ruszy sprzedaż kolejnej partii wejściówek. Następny będzie Amsterdam, gdzie 8 kwietnia odbędzie się „Eurovision in Concert”. Show poprowadzą tym razem Selma (dwukrotna reprezentantka Islandii) oraz Cornald Maas. Bilety na imprezę (w cenie ok. 43 euro) zostały wyprzedane w ciągu 30 minut.

Przypominam o wspieraniu „Flashlight” Kasi Moś w notowaniach list przebojów: Radio Merkury, Polish Radio London. Na piosenkę można głosować także w Szczecińskiej Liście Przebojów Radia Szczecin – TUTAJ. Jeśli Wasza lokalna rozgłośnia radiowa zagra „Flashlight” lub umieści ten utwór na liście przebojów, dajcie o tym znać na Facebooku lub mejlowo!

Dodatkowe akcje dla czytelników Dziennika Eurowizyjnego!

  • Głosowanie jurorów RSC w preselekcjach Łotwy, Szwecji, Norwegii, Litwy, Estonii, Rumunii i Islandii. Swoje punktacje należy wysyłać na blazewicz.poczta@gmail.com – szczegóły i terminarz TUTAJ.
  • Zgłoś się do piątej edycji „POLISH REVIEW”! Szczegóły TUTAJ
  • Głosowanie w finale urodzinowego plebiscytu „Lucky 13″! Szczegóły TUTAJ.
  • Masz pytanie do Kasi Moś? Wyślij je na blazewicz.poczta@gmail.com do końca lutego!

Fot: Wiwibloggs

Reklamy