Gitarzysta i wokalista z Opola, Jędrzej Skiba, który brał udział w „The Voice of Poland” zaśpiewa w Rzeszowie piosenkę „Guide me home”.

Jędrzej Skiba – wokalista i gitarzysta pochodzący z Opola. Do największych swoich osiągnięć zalicza dotarcie do półfinału „The Voice of Poland VI”, gdzie wraz z siostrą Julią stworzył duet, a także zajęcie 1. miejsca w dwóch konkursach organizowanych przez platformę 2track.

Bardzo miłym doświadczeniem był również udział w zeszłorocznej edycji festiwalu Carpathia, gdzie zdobyliśmy z siostrą wyróżnienie, jednak w tym roku chciałbym spróbować swoich sił sam – zdradza Jędrzej, dodając, że jako miłośnik różnych ogniw muzyki rockowej, od indie po progresywny metal, zaprezentuje repertuar o alternatywno-rockowym brzmieniu. Będzie to piosenka Guide Me Home, którą skomponowałem jako swego rodzaju drogowskaz życiowy – zdradza. A co sądzi o samym festiwalu? Uważam, że festiwal Carpathia to świetne przedsięwzięcie integrujące niesamowicie zdolnych ludzi z całego świata i pozwalające na niepowtarzalny rozwój.

Utwór „Guide me home” dostępny poniżej:

 

Więcej o Jędrzeju:

Reklamy