Bet & Win 6 • Season finale

Rusza szósta i ostatnia edycja gry preselekcyjnej, w której za każde trafne wytypowanie zwycięzcy można zdobyć punkty i rywalizować z innymi uczestnikami! Typuj, wybieraj, zgaduj gust Europy, by przeżyć preselekcje w zupełnie nowy sposób! Obowiązuje zasada „Take a risk”  – to TY zdecydujesz jak dużą masz pewność co do swojego faworyta. Zaryzykujesz? Zgarniesz dwa razy więcej punktów! Regulamin zabawy znajdziesz poniżej!

REGULAMIN


 1. Konkurs dla czytelników Dziennika Eurowizyjnego i członków grupy Dziennik Eurowizyjny na Facebooku.
 2. Udział w konkursie biorą tylko osoby, które do 10 grudnia 2022 do godziny 15:00 roku wyślą zgłoszenie poprzez specjalny formularz z podaniem imienia i nazwiska, pseudonimu na czas gry i samodzielnie ustawionego (wg wzoru) hasła. Hasło służyć będzie w dalszym etapie gry. Po zakończeniu Eurowizji Junior wszystkie osoby zgłoszone otrzymają link do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie dostępne będą dalsze informacje.
 3. Konkurs trwa od grudnia 2022 do końca sezonu preselekcyjnego 2023. Pierwszym zadaniem będzie przewidywanie wyników Eurowizji Junior 2022, co jest też jednoznaczne ze zgłoszeniem do gry.
 4. Uczestnik najpóźniej na dzień przed danym eventem selekcyjnym wysyła wypełniony formularz w którym typuje zwycięzcę danych preselekcji lub odpowiada na pytania/zadania dodatkowe. Formularze z następnymi zadaniami będą się pojawiać na grupie facebookowej Bet & Win 6 z odpowiednim wyprzedzeniem.
 5. W konkursie brane są pod uwagę jedynie preselekcje, w których wybierany jest utwór eurowizyjny. Nie są brane pod uwagę preselekcje, w których wybierany jest jedynie reprezentant. Możliwe są zadania dodatkowe, obowiązkowe lub nie.
 6. W przypadku nietypowych preselekcji decyzje będą podawane na bieżąco i przekazywane uczestnikom.
 7. Za każde typowanie uczestnik może otrzymać punkty:
  1. 10 punktów, jeśli poprawnie wskaże zwycięzcę
  2. 8 punktów, jeśli jego faworyt zajmie 2. miejsce
  3. 6 punktów, jeśli jego faworyt zajmie 3. miejsce
  4. 4 punktów, jeśli jego faworyt zajmie 4. miejsce
  5. 2 punktów, jeśli jego faworyt zajmie 5. miejsce
  6. 1 punkt, jeśli jego faworyt zajmie inne miejsca niż top5 i ostatnie
  7. -5 punktów za brak wskazania (brak wysłanego e-maila)
  8. -10 punktów, jeśli jego faworyt zajmie ostatnie miejsce
 8. W przypadku nietypowych preselekcji i braku podania całościowych wyników, punkty przydzielane są tylko za te miejsca, które zostały podane do wiadomości publicznej.
 9. W większości zadań głównych uczestnik będzie miał prawo podjąć ryzyko i zaznaczyć, że chce postawić w danym zadaniu wyższą stawkę. Jeśli zaznaczy odpowiednią opcję w formularzu, a jego faworyt wygra preselekcje, otrzyma łącznie 20 punktów. Jeśli jego typowanie będzie błędne, straci 10 punktów bez względu na to, jakie inne miejsce zajmie jego faworyt. 
 10. W trakcie trwania konkursu ogłaszane będą akcje specjalne, za które będzie można zdobyć dodatkowe punkty – należy więc śledzić informacje na Facebooku.
 11. Zależnie od terminarza preselekcyjnego odbywać się będą też eliminacje. Po danym okresie odrzucane będą z gry osoby, które uzbierają najsłabsze wynik całościowe. Pierwsze eliminacje planowane są na luty i później będą się odbywać co tydzień. Szczegółowy plan podany zostanie w momencie gdy znana będzie liczba uczestników konkursu oraz pełen terminarz preselekcyjny.
 12. W przypadku remisu decydować będzie ilość wyższych not zebranych w trakcie trwania konkursu. Jeśli to nie da rozstrzygnięcia, decydować będzie specjalne zadanie dodatkowe.
 13. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który dotrwa do końca sezonu preselekcyjnego z najwyższą liczbą punktów. W przypadku remisu decydować będzie liczba wyższych not, a jeśli to nie da rozstrzygnięcia, zadecyduje specjalne zadanie dodatkowe.
 14. Aktualne wyniki będą prezentowane regularnie na specjalnej grupie Facebook.
 15.  Nagrodą będzie singiel „River” Krystiana Ochmana.
 16. Regulamin może ulec zmianie w trakcie trwania gry – zmiany będą konsultowane z uczestnikami.
 17. Wszelkie dane zebrane w formularzu służą tylko organizatorowi gry i nie są przetwarzane w żaden inny sposób lub do innego celu. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz możliwość przetwarzania danych tylko na potrzeby konkursu.
%d blogerów lubi to: