Dziś drugi odcinek „Szansy na Sukces” oraz finał preselekcji w Armenii! Gdzie i o której oglądać?

Pora na drugi odcinek preselekcyjnej „Szansy na Sukces” 🇵🇱, w ramach której wybierany będzie nasz nowy reprezentant na Eurowizję Junior w Gliwicach. Dziś o 15:15 TVP2 pokaże odcinek, w którym gośćmi specjalnymi będą członkowie formacji Blue Cafe. Siedmiu młodych wykonawców zaśpiewa ich utwory i na podstawie występów jury (złożone z członków zespołu) wskaże zwycięzcę, który trafi do finału finałów pod koniec września. W ubiegłym tygodniu 1. miejsce wywalczyła Nikola Fiedor, a w top3 jurorów (Majki Jeżowskiej i zespołu) były też Zosia Szuca i Maja Mazurek. Sporą niespodzianką dla fanów była eliminacja Amelii Kurantowicz oraz znanej z „The Voice” Swietłany Boguskiej. Czy dzisiejszy odcinek też będzie pełen zaskoczeń?

Wśród dzisiejszych kandydatów zdecydowaną faworytką czytelników Dziennika Eurowizyjnego jest Wiki Gabor, która w naszej ankiecie uruchomionej w zeszłym tygodniu ma ponad 75% głosów! Wiktoria jest najbardziej popularną uczestniczką całego procesu preselekcyjnego, a sławę zdobyła dzięki uczestnictwu w programie „The Voice Kids”, gdzie dotarła do finału. Wspiera ją m.in. zwyciężczyni II edycji – Ania Dąbrowska. Co ciekawe, Wiki jako jedyna wykona dziś utwór po angielsku i będzie to „You may be in love”, doskonale znane fanom Eurowizji. Piosenka zajęła 3. miejsce w polskich preselekcjach do ESC 2003 i świetnie wypadła też w OGAE 2nd Chance Song Contest. Konkurencję dla Wiki stanowić będą m.in. Zuzia Janik (która już rok temu próbowała swoich sił w preselekcjach, które się ostatecznie nie odbyły), Oliwia Kopiec czy Maks Wysocki. Oto pełna lista uczestników i piosenki, jakie wylosował dla nich Artur Orzech:

  • Maksymilian Wysocki „Buena”
  • Marianna Józefina Piątkowska „Do nieba”
  • Wiktoria Gabor „You may be in love” (Preselekcje do ESC 2003)
  • Oliwia Kopiec „To Ty”
  • Krzysztof Kwaśny „Czas nie będzie czekał”
  • Oliwia Stefanowska „Zapamiętaj”
  • Zuzia Janik „Kochamy siebie”

„Szansa na Sukces” do obejrzenia w TVP2 dziś od 15:15. Program potrwa 70 minut. Transmisja internetowa dostępna będzie na TVP Stream oraz na WP Pilot.

To nie koniec preselekcyjnych emocji na dziś! O 19:50 (polskiego czasu) odbędzie się finał preselekcji Դեպի մանկական Եվրատեսիլ (Depi Mankakan Evratesil) 🇦🇲 który wyłoni reprezentanta Armenii do Gliwic. O wyjazd na Śląsk walczy 10 wykonawców, a o wynikach zadecydują widzowie oraz jurorzy. Faworytką internautów zdaje się być Karina Ignatyan z „Colours of your dream”. Wokalistka, dla której utwór napisali Taras Demchuk, Margarita Doroshevich i Avet Barseghyan (współprowadzący JESC 2011), ma aktualnie najwięcej odtworzeń na YouTube. Wysoko „notowany” jest też Vardan Margaryan z „La La La” – za piosenką stoją producenci z Tokionine, twórcy „Walking out” dla Srbuk (ESC 2019). Wspomniany wcześniej Avet Barseghyan napisał tekst także do „Im qaghaq” dla Rozy Eloyan. Finał preselekcji transmitowany będzie na ARM1 od 19:50 i potrwa do 21:30. Transmisja online dostępna będzie TUTAJ.

Żródło: TVP, inf. własne, ARMTV, fot.: @szansanasukces2019

%d blogerów lubi to: