[UPD!] Tulia w trasie promocyjnej! Polskie reprezentantki przed Eurowizją pojadą do Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii! Kiedy odwiedzą Izrael?

Dziś w siedzibie Universal Music Polska w Warszawie odbyło się spotkanie polskich reprezentantek na Eurowizję 2019 – grupy Tulia – z mediami eurowizyjnymi. W imieniu Dziennika Eurowizyjnego na spotkaniu obecny był Francesco, który przygotował dla grupy specjalną niespodziankę. Podczas śniadaniowej rozmowy wokalistki mówiły o różnych kwestiach związanych z ich udziałem w Eurowizji i przygotowaniach. Sporo mówiono też o samym konkursie jako zjawisku, ale i o działaniach Telewizji Polskiej, udziale Tulii w Festiwalu w Opolu i dotychczasowych osiągnięciach zespołu. W majowych planach reprezentantki mają m.in. wycieczkę do Jerozolimy i nad Morze Martwe – są to wyjazdy organizowane przez gospodarzy ESC 2019. Być może uda się przygotować w Izraelu „Polish Party” w trakcie sezonu.

Wcześniej wokalistki poinformowały na Instagramie, że najpewniej pojawią się też podczas „Eurovision in Concert” w Amsterdamie (6 kwietnia). Po 15 kwietnia wyruszą do Izraela by nagrywać pocztówkę eurowizyjną z motywami tańca. 14 kwietnia wezmą udział w „London Eurovision Party” w Wielkiej Brytanii, gdzie spotkają się m.in. z Magdaleną Tul (Polska 2011), która będzie gościem specjalnym imprezy. W planach jest też udział w imprezie madryckiej. Wczoraj Tulia wystąpiła w programie „Halo Polonia” gdzie po raz pierwszy publicznie wykonała eurowizyjną wersję „Fire of Love (Pali się)”.

Zobaczcie wywiady, których udzielił dziś fanom Eurowizji zespół Tulia:

źródło: Universal Music, inf. własne, Francesco, fot.: F. Martello

%d blogerów lubi to: