Już 1 czerwca polska reprezentantka – Kasia Moś – spotka się ze swoimi fanami i słuchaczami w warszawskim klubie „Progresja”. Będzie to pierwszy klubowy koncert wokalistki. Bilety można kupić TUTAJ – cena standardowa to 50 zł, z kolei pakiet VIP kosztuje 100 zł i gwarantuje spotkanie z Kasią Moś, uczestnictwo w próbie i specjalne gadżety. Dodatkowo wszyscy nabywcy biletów mają możliwość wzięcia udziału w dwóch konkursach – jeden z nich organizowany jest przez Fan Klub piosenkarki, a drugi przez Dziennik Eurowizyjny.

Aby wygrać płytę Kasi Moś z jej autografem należy napisać, dlaczego kupiłeś/kupiłaś bilet do Progresji na 1 czerwca. Mejla wraz ze zdjęciem prezentującym bilet należy wysłać na kasiamosfanclub@wp.pl do jutra (czwartek) do godziny 17:00.

Aby wygrać singiel „Flashlight” Kasi Moś należy przesłać zdjęcie z koncertu Kasi w „Progresji”. Autor lub autorka najlepszego zdjęcia zostanie wybrany przez specjalną komisję powołaną przez autora Dziennika Eurowizyjnego. Zdjęcia należy wysyłać na blazewicz.poczta@gmail.com najpóźniej do 4 czerwca.

Chociaż finał Eurowizji 2017 dopiero co minął, to w polskich mediach już teraz dyskutuje się o tym, kto powinien być następcą Kasi Moś podczas Eurowizji 2018 w słonecznej Lizbonie. Sporo mówi się o zdjęciu, jakie Donatan i Michał Szpak wstawili ostatnio do sieci. „W przyszłym roku Eurowizja jest nasza! 🙂 Damy im wszystko w jednym występie – powagę/groteskę, seksizm/tolerancję tak ażeby nie mogli się połapać o co chodzi i wtedy wygramy! 🙂”  – czytamy w opisie. W typowanie nowego reprezentanta pobawił się nawet fanpage…TVN-u! Z ogromną przewagą głosów w specjalnej ankiecie wygrał Zenon Martyniuk.

TVP na razie nie planuje żadnych radykalnych kroków w sprawie Eurowizji 2018, więc na szczegóły dotyczące wyboru reprezentanta do Lizbony będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. W wakacje Dziennik Eurowizyjny przygotuje swój tradycyjny plebiscyt „Wymarzony Reprezentant”, w którym każdy czytelnik będzie miał możliwość zaproponowania swoich kandydatów!

Reklamy