#CośOMoś: Imprezy eurowizyjne, koncert w warszawskiej „Progresji” i tempo „Flashlight”

Przed polską reprezentantką, Kasią Moś europejska trasa promocyjna. Wokalistka już 25 marca wystąpi w Rydze, a później weźmie także udział w imprezach organizowanych w Wielkiej Brytanii, Holandii, Izraelu i Hiszpanii. Spotka tam prawie wszystkich uczestników tegorocznej Eurowizji, a także dziennikarzy i fanów, których na pewno zobaczy później także w Kijowie. Technologia cały czas idzie do przodu, więc nawet jeśli organizatorzy imprez nie zapewnią transmisji internetowej to możemy się spodziewać, że widzowie koncertów np. w Amsterdamie czy Londynie transmitować będą występy online np. przez Facebooka.

Jednak nie samą Eurowizją Kasia żyje. Poza spotkaniem z Joanną Krupą i udziałem w jej programie „Misja Pies”, a także adopcją nowego psiaka nazwanego Mimi, wokalistka ma kolejny powód do radości. „Spotkał mnie najlepszy prezent z okazji dnia dziecka… 1 czerwca zagram swój autorski koncert w klubie Progresja w Warszawie. Będziecie mogli usłyszeć utwory z płyty „Inspination” oraz parę premierowych kompozycji. Już nie mogę się doczekać” – napisała na swoim fanpage. Będzie to pierwszy klubowy koncert polskiej reprezentantki. Wokalistka chce wystąpić dla wszystkich, którzy nie tylko wspierają ją w przygotowaniach do Eurowizji, ale też od lat kibicują jej karierze.

Bilety są do nabycia m.in. na Progresja.com, Eventim.pl eBilet.pl czy w sieciach salonów „Empik”, „Saturn” lub „Mediamarkt”. Bilet zwykły kosztuje 50 zł, a bilet VIP w edycji limitowanej 100 zł. W pakiet „vip-owski” wchodzi też spotkanie z Kasią, uczestnictwo w próbie oraz specjalne gadżety. Koncert rozpocznie się o 21:00. Szczegóły znajdują się na facebookowym profilu wydarzenia TUTAJ.

Jak się okazuje, fani Eurowizji potrafią przeanalizować praktycznie każdy detal związany z konkursem i startującymi utworami. Portal ESCnation zaprezentował listę utworów 2017 uszeregowanych od najwolniejszego do najszybszego. Określono to na podstawie uderzeń na minutę (bpm). Polskie „Flashlight” ma wskaźnik 60 bpm, co oznacza, że nasza propozycja ma w tym roku najwolniejsze tempo ze wszystkich piosenek. Podobnie wypadają Bułgaria (63 bpm), Wielka Brytania (64,5 bpm), Czechy (65 bpm), Słowenia (66 bpm), Gruzja (67 bpm) i Chorwacja (69 bpm). Wśród trzech najszybszych utworów znalazły się Białoruś (155 bpm), San Marino (140 bpm) i Serbia (136 bpm). Pełna lista znajduje się TUTAJ, a skrót utworów w odpowiedniej kolejności poniżej:

%d blogerów lubi to: