Eurowizyjna impreza w Setúbal

Wczoraj w portugalskim mieście Setúbal odbył się „Eurovision Live Concert” w którym uczestniczyło wiele eurowizyjnych gwiazd, nie tylko z tegorocznej edycji. Jednym z gości był Michał Szpak, który wykonał trzy utwory: „Color of your life”, „Real Hero” i „Rosanna”. Wokalista pojawił się na scenie jako przedostatni. Dla fanów zaśpiewali też m.in. Bośniaczka Maya Sar, Hiszpanka Barei, Duńczyk Thomas Thordarson, Litwin Andrius Pojavis czy Węgrzy z Compact Disco.

Według relacji fanów największą sensacją był preselekcyjny weteran i wielki miłośnik konkursu, Rui Andrade (foto). Wokalista zaprezentował 18-minutowy medley różnych eurowizyjnych hitów, wśród których znalazły się takie przeboje jak „Qele, Qele”, „Same Heart”, „If love was a crime” czy „J’ai cherche” i „Golden Boy”. Rui nie tylko śpiewał, ale też wykonywał skomplikowane choreografie. Czy jego zaangażowanie w Eurowizję pozwoli mu kiedyś wygrać prawo do reprezentowania Portugalii w konkursie?

RELACJĘ VIDEO Z KONCERTU ZNAJDZIECIE TUTAJ

Ponieważ Eurovision Live Concert odbywa się już po Eurowizji, nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem fanów, stąd w sieci ciężko jest znaleźć jakiekolwiek nagrania z występów.

Źródło: ESCportugal, fot. Wiwibloggs

%d blogerów lubi to: