Premiera utworu Margaret, reakcja formacji Napoli i problem z Gintrowską

Informacja o złamaniu regulaminu preselekcji przez Aleksandrę Gintrowską trafiła już na portale JastrzabPost i Party.pl „Nie wiadomo, czy zgłoszenie piosenki Missing do konkursu to przeoczenie przez Aleksandrę Gintrowską i jej otoczenie regulaminu konkursu czy świadomy zabieg, który poprzez skandal prawdopodobnie pozwoli szerzej zaistnieć początkującej wokalistce.” – czytamy na JastrzabPost, który sugeruje, że po dyskwalifikacji Gintrowskiej jej miejsce mógłby zająć inny uczestnik. Taka informacja nie jest jednak zawarta w regulaminie preselekcji. Portal Party.pl pyta czytelników, czy żałowaliby braku wokalistki w stawce selekcyjnej. 85% uważa, że nie. Według najnowszych wyników głosowania przeprowadzanego przez ten sam portal, piosenka „Missing” ma tylko 1% poparcia. Wygrywa Michał Szpak (33%) przed Edytą Górniak (25%) i Margaret (23%).

Portal Eska.pl także przeprowadza głosowanie w tej sprawie. Prowadzi Margaret (36,6%), drugie miejsce ma Michał Szpak (21,21%), a trzecie Edyta Górniak (20,01%). Portal opublikował dziś utwór „Cool me down” Margaret – posłuchać można go TUTAJ. Producentem utworu jest Anderz Wrethov. „Oprócz tego przy produkcji nagrania artystów wspomógł irańsko-szwedzki wokalista i producent, Arash! Muzyk ma już na swoim koncie sukces związany z uczestnictwem w Konkursie Piosenki, więc jego doświadczenie może okazać się istotne!” – podaje Eska.pl

O awansie grupy Napoli pisze białoruski portal Tut.by. Menadżer formacji cieszy się, że utwór „My Universe” trafił do finałowej dziewiątki i jak twierdzi, nie przejmuje się wynikiem końcowym, zresztą spodziewa się jednego z ostatnich miejsc. „Ważne, że duży kraj europejski pozna twórczość Napoli” – mówi. Przyznał, że skontaktował się z nim jeden z fanów Eurowizji, który zachęcił do startu w selekcjach. Ponieważ nie trzeba było brać udziału w castingach jak w Mińsku, Napoli jedynie wysłali e-mail, a wczoraj świętowali sukces. „W finale bierze udział Margaret która ma 700 tys. fanów na Facebooku, będzie też Edyta Górniak, która jest dla Polski tym, kim Ałła Pugaczowa dla Rosji. Nie mamy szans w tym starciu, ale wystartujemy” – przyznaje. Poniżej występ Napoli podczas finału selekcji na Białorusi (2. miejsce):

Już w piątek odbędzie się premiera utworu „Lustra” Natali Szroeder. Z kolei w poniedziałek światło dzienne ujrzy teledysk do utworu „Addiction” Katarzyny Moś.

Źródło: Party.pl, JastrzabPost.pl, Eska.pl, Tut.by, inf. pasowe, fot.: rossmann.pl

1 komentarz

  1. Piosenka Napoli jest straszna…Szpak w top 3 w sondach internetowych? Ktoś tu chyba ma dużą rodzinę.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: