Natalia Szroeder i Madox też zgłoszeni do selekcji

Chociaż zgłoszenia do preselekcji wczoraj zostały zakończone, media wciąż donoszą o kolejnych wykonawcach, którzy są chętni do startu w polskich preselekcjach. RMF FM podaje, że utwór „Lustra” zgłosiła wokalistka Natalia Szroeder, znana m.in. z udziału w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fragment jej utworu dostępny jest TUTAJ. „Wiele wskazuje na to, że taktykę zgłoszenia się na ostatnią chwilę mogło obrać więcej znanych polskich gwiazd. Kto wie, może za chwilę poznamy kolejne duże nazwisko?” – sugeruje JastrzabPost. Wiadomo, że do konkursu zgłosił się też, nieco zapomniany, ale wciąż kontrowersyjny Madox. Wśród zgłoszeń jest też zapewne sporo utworów disco polo, ale marne są szanse, by jakikolwiek przedstawiciel tego gatunku dostał się do finału konkursu.

Portal Party.pl przygotował już ankietę w której głosować można na swoich faworytów. Aż 38% zdobyła Edyta Górniak, drugie miejsce ma Margaret (27%), a trzecie Michał Szpak (9%). Reprezentantka Polski 1994 potwierdza na swoim Facebooku, że balladę „Grateful” wykona po raz pierwszy 14 lutego podczas koncertu zamykającego trasę koncertową Love2Love. Widowisko odbędzie się w Krakowie.

Przypominam, że TVP ogłosi listę finalistów najpóźniej do 16 lutego, a sam finał odbędzie się 5 marca wieczorem. Na razie nie wiadomo ilu uczestników wystąpi na scenie. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami ma być ich od 5 do 10.

Źródło: RMF FM, Jastrzab Post, Party, Facebook, fot.: Polskie radio

%d blogerów lubi to: