Gdzie znaleźć utwory? (cz. 2)

Pierwsza część dostępna TUTAJ. Jako uzupełnienie dodam, że singiel z „What If” (Rosja) trafił już do sprzedaży i kupić go można poprzez Amazon. Zawiera też wersję karaoke.

Utwór fiński „Marry me” można znaleźć na składance preselekcyjnej „Uuden Muskiin Kilpailu” – do kupienia na iTunes. Pierwsza wersja islandzkiej piosenki „Ef a Lif” znajduje się na składance „Songvakeppnin 2013”, natomiast eurowizyjna wydana została na singlu i kupić ją można na iTunes, Amazon czy islandzkim Tónlist. Reprezentanci Łotwy, grupa PeR, wydali swoje dwa utwory selekcyjne na ostatnim albumie, który premierę miał w listopadzie ubiegłego roku. Poza „Here we go” i „Sad Trumpet” jest tam też „Disco Superfly”, czyli ich propozycja z ubiegłorocznych selekcji. Album dostępny jest na Amazon.

Gianluca wydał utwór „Tomorrow” na EP-ce, zawierającej cztery utwory. Jest tam eurowizyjna piosenka w oryginale, wersja karaoke oraz wersja zaśpiewana z członkami rodziny Bezzina. Czwartym utworem jest „I’ll be there”. Całość dostępna jest na iTunes. Również na iTunes dostępne jest już oryginalne „Crisalide (Vola)” Valentiny Monetty oraz wersja karaoke. Wkrótce ma pojawić się także wersja angielskojęzyczna.

„Alcohol is free” wydane zostało już na jednościeżkowym singlu i można go kupić np. na Amazon czy iTunes. Z kolei najnowszy album Koza Mostra pt. „Keep up the rhythm” zawiera wersję 3-minutową utworu i … tzw. „oryginalną wersję”, trwającą ponad 6 minut! Odsłuchać ją można na YouTube. Sporo zamieszania w tym roku zrobiły Węgry, bowiem ich utwór na Eurowizję oficjalnie podpisany będzie jako „Kedvesem (Zoohacker Remix)” – w takiej też wersji został zaprezentowany podczas selekcji i wydany na składance „A Dal 2013”. Z kolei sklepy internetowe typu iTunes, E-Music czy ZeneWebShop.hu oferują cały singiel ByeAlexa, w skład którego wchodzą wersja oryginalna, Zoohacker Remix (także w wersji instrumentalnej) oraz jeszcze jedna przeróbka. Do przejrzenia i przesłuchania TUTAJ. Utwór „Rak bishvilo” z Izraela nie został jeszcze wydany na singlu, ale wysłuchać go można na stronie nadawcy IBA – TUTAJ.

Norweskie „I feed you my love” dostępne jest na składance „Melodi Grand Prix 2013” i doczekało się też kilku oficjalnych remixów, które kupić można np. poprzez Amazon. Wszystkie trwają ponad 6 minut. Istnieje tez jeden krótszy remix, do kupienia na iTunes. Szwajcarskie „You and me” dostępne jest na iTunes w wersji oryginalnej i instrumentalnej, ale utworu szukać należy pod nazwą zespołu Heilsarmee. Pozostałe utwory z drugiego półfinału, które nie zostały wspomniane w tej notce, są dostępne jedynie poprzez portale typu YouTube i nie zostały jeszcze oficjalnie wydane.

KLEMOVISION 2013: Głosowanie w finale zakończone! Oto link do prezentacji wyników w ScoreWiz – TUTAJ. Pełne wyniki finału i półfinałów dostępne są w zakładce Klemovision 2013 nad notką. 

Rozlosowano również nagrody za udział w plebiscycie. Single wygrali:

Mateusz Pietrzak – singiel „Vjerujem u ljubav” Chorwacja 2007

Łukasz Brocki – singiel „Let’s save the world” Andora 2007

miloszk22 – singiel „Comme Ci Comme Ca” Cypr 2007

GRATULUJĘ i dziękuję wszystkim za udział w plebiscycie!

Reklamy

2 komentarze

  1. San Marino musi byc w finale ! Pierwszy raz mam nadzieje ze wygra małe państwo. Ciekawe gdzie by zorganizowali Eurowizje jak by wygrali xD A jak nie wygraja to chociaz mam nadzieje na top 5-10 :

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.