Bet & Win 4

Rusza czwarta edycja gry preselekcyjnej, w której za każde trafne wytypowanie zwycięzcy można zdobyć punkty i rywalizować z innymi uczestnikami! Typuj, wybieraj i przeżyj preselekcje w zupełnie nowy sposób! Ponownie obowiązuje zasada „Take a risk”  – to TY zdecydujesz jak dużą masz pewność co do swojego faworyta. Zaryzykujesz? Zgarniesz dwa razy więcej punktów! Regulamin zabawy znajdziesz poniżej!

b167c040-c641-486f-b147-085694003ba1_200x200

REGULAMIN


1. Konkurs dla czytelników Dziennika Eurowizyjnego i członków grupy Dziennik Eurowizyjny na Facebooku.
 
2. Udział w konkursie biorą tylko osoby, które od 2 listopada 2020 do 12 listopada 2020 roku wyślą zgłoszenie poprzez specjalny formularz z podaniem imienia i nazwiska, pseudonimu na czas gry, miejsca zamieszkania oraz wieku, a także odpowiedzą poprawnie na pytanie weryfikacyjne. Poprawne zgłoszenia zostaną potwierdzone w e-mailu, który zawierać będzie też unikalny kod dostępu do specjalnej grupy facebookowej poświęconej grze. Kod służyć będzie też w dalszych etapach gry.
 
3. Konkurs trwa od 17 listopada 2020 do końca sezonu preselekcyjnego 2021. Pierwszym zadaniem będzie przewidywanie wyników Eurowizji Junior 2020. 
 
4. Uczestnik najpóźniej na dzień przed danym finałem narodowym wysyła wypełniony formularz w którym typuje zwycięzcę danych preselekcji lub odpowiada na pytania/zadania dodatkowe. Formularze z następnymi zadaniami będą się pojawiać na grupie facebookowej Bet & Win 4 z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
5. Pełny terminarz będzie dostępny na grupie facebookowej Bet & Win 4 i aktualizowany na bieżąco w przypadku jakichkolwiek zmian. Będą tam też podane dodatkowe informacje, jeżeli takowe będą wymagane.
 
6. W konkursie brane są pod uwagę jedynie preselekcje, w których wybierany jest utwór eurowizyjny. Nie są brane pod uwagę preselekcje, w których wybierany jest jedynie reprezentant. Możliwe są zadania dodatkowe, obowiązkowe lub nie.
 
7. W przypadku nietypowych preselekcji decyzje będą podawane na bieżąco i przekazywane uczestnikom.
 
8. Za każde typowanie uczestnik może otrzymać punkty:
 
  • a. 12 punktów jeśli poprawnie wskaże zwycięzcę
  • b. 10 punktów jeśli jego faworyt zajmie 2. miejsce
  • c. 8 punktów jeśli jego faworyt zajmie 3. miejsce
  • d. 6 punktów jeśli jego faworyt zajmie 4. miejsce
  • e. 3 punkty jeśli jego faworyt zajmie 5. miejsce
  • f. 1 punkt jeśli jego faworyt zajmie inne miejsca niż top5 i ostatnie
  • g. -5 punktów za brak wskazania (brak wysłanego mejla)
  • h. -10 punktów jeśli jego faworyt zajmie ostatnie miejsce
9. W przypadku nietypowych preselekcji i braku podania całościowych wyników, punkty przydzielane są tylko za te miejsca, które zostały podane do wiadomości publicznej.
 
10. W większości zadań głównych uczestnik będzie miał prawo podjąć ryzyko (zgodnie ze sloganem tegorocznej edycji) i zaznaczyć, że chce postawić w danym zadaniu wyższą stawkę. Jeśli zaznaczy odpowiednią opcję w formularzu, a jego faworyt wygra preselekcje, otrzyma łącznie 24 punkty. Jeśli jego typowanie będzie błędne, straci 10 punktów bez względu na to, jakie inne miejsce zajmie jego faworyt. 
 
11. W trakcie trwania konkursu ogłaszane będą akcje specjalne, za które będzie można zdobyć dodatkowe punkty – należy więc śledzić informacje na Facebooku.
 
12. Zależnie od terminarza preselekcyjnego odbywać się będą też eliminacje. Po danym okresie odrzucane będą z gry osoby, które uzbierają najsłabsze wynik całościowe. Pierwsze eliminacje planowane są na luty i później będą się odbywać co tydzień. Szczegółowy plan podany zostanie w momencie gdy znana będzie liczba uczestników konkursu oraz pełen terminarz preselekcyjny.
 
13. W przypadku remisu decydować będzie ilość wyższych not zebranych w trakcie trwania konkursu. Jeśli to nie da rozstrzygnięcia, decydować będzie specjalne zadanie dodatkowe.
 
14. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który dotrwa do końca sezonu preselekcyjnego z najwyższą liczbą punktów. W przypadku remisu decydować będzie liczba wyższych not, a jeśli to nie da rozstrzygnięcia, zadecyduje specjalne zadanie dodatkowe.
 
15. Aktualne wyniki będą prezentowane regularnie na tej stronie.
 
16. Nagrodą będzie zestaw singli/gadżetów eurowizyjnych. Nagroda przekazana zostanie zwycięzcy w czerwcu 2021. W przypadku braku Eurowizji 2021 w formie tradycyjnej i/lub braku dostępu do singli/gadżetów promocyjnych, nagrodą będą inne płyty CD z archiwum
 
17. Regulamin może ulec zmianie w trakcie trwania gry – zmiany będą konsultowane z uczestnikami.
 

 

%d blogerów lubi to: