Polska reprezentantka – Kasia Moś – była dziś rano gościem Jarosława Kuźniara w „Onet Rano.” Wokalistka przyznała, że nie planuje drastycznych zmian w utworze oraz wprowadzania choreografii, ale chce by kluczowym elementem występu scenicznego do „Flashlight” były wizualizacje. „Mamy już jakiś pomysł, musimy to oczywiście przegadać z telewizją. Musi być jakiś oryginalny pomysł, coś takiego co ludzi zaskoczy.” Wokalistka ma nadzieję, że wszyscy, którzy są odpowiedzialni za udział Polski w Eurowizji dojdą do wniosku, że warto ten pomysł zrealizować. Cała rozmowa dostępna jest TUTAJ. Poniżej wysłuchać możecie wywiadu z Kasią Moś przeprowadzonego dla OGAE Ukraina. To pierwszy eurowizyjny wywiad wokalistki, w którym prezentuje swoją doskonałą znajomość języka angielskiego.

Przypominam, że na utwór „Flashlight” głosować można na stronach stacji radiowych. Sprawdźmy, jak radzi sobie Kasia Moś:

Portal JastrzabPost przygotował artykuł na temat prowadzących Konkursu Piosenki Eurowizji czyli Aleksandra, Timura i Volodymyra. Internauci głosujący w ankiecie nie są jednak zachwyceni pomysłem, by konkurs prowadzili jedynie panowie. 51% uważa, że taki konkurs prowadzić powinien duet damsko-męski. 38% twierdzi, że dzięki takiej decyzji Eurowizja będzie ciekawa. 11% uzależnia swoją opinię od scenariusza show.

Źródło: Onet, Jastrzab Post, fot.: Party.pl

 

Reklamy