Drodzy czytelnicy,

W tej świątecznej euphorii nie ma już miejsca na nową notkę, ale nigdy nie zapomnę o życzeniach świątecznych. Życzę Wam, by dla każdego te święta były wesołe jak „Party for everybody” i by kolędowanie nie umarło jak muzyka w Azerbejdżanie. Niech wszędzie panuje La La Miłość, niech nebo lekko posypie śniegiem i niech radość rozbrzmiewa echem po całym nieaktywnym eurowizyjnie kraju. Pora odejść od Facebooka (Oh oh uh oh oh) i dzielić się dźwiękiem naszych serc 😛

Wesołych Świąt


Reklamy

4 komentarze

  1. Świetne życzenia.Ja również Wszystkim życzę zdrowych,wesołych Świąt Bożego Narodzenia,spędzonych w gronie rodzinnym.Wraz z tymi Świętami chciałbym,abyśmy nie musieli więcej przeżywać rozgoryczeń,żalów z powodu podejścia naszego nadawcy telewizyjnego do Eurowizji.Może kiedyś passa sukcesów eurowizyjnych zawita również do Polski.Tego sobie i Wam życzę.

    Polubienie

    1. Dołączam się do życzeń świątecznych, i życzę również sobie i wszystkim, aby kiedyś w naszym kraju była porządna telewizja publiczna, no i, przy okazji, w ogóle, aby Polska była krajem miodem i mlekiem płynącym:).

      Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.