EXPRESS NEWS
AZERBEJDŻAN: Safura promuje się w Polsce. Wokalistka zaśpiewała dziś "Drip Drop" podczas "Kawy czy Herbaty" oraz udzieliła paru wywiadów. Swoją drogą azerska ekipa dokonała cudu, bo TVP naprawdę bardzo rzadko promuje kogoś eurowizyjnego w Polsce. Nie od dziś jednak wiadomo, że Azerowie na promocję Safury wydają naprawdę wielkie pieniądze.
POLSKA: W piątek rano podczas "Kawy czy Herbaty" pokazany zostanie ostatni odcinek cyklu "Marcin do Oslo". Wieczorem TVP2 pokaże odcinek "Kocham Cię Polsko" z udziałem naszego reprezentanta. Jutro też odbędzie się pierwsza w Polsce impreza eurowizyjna połączona z pożegnaniem Marcina przed jego wyjazdem do Oslo. Gośćmi imprezy będą m.in. Ivan Komarenko i Sasha Strunin. Marcin zaprasza wszystkich do udziału w zabawie. Start imprezy o 21:00 w klubie Confashion.
UPDATE: Dziś w programie "Kawa czy Herbata" gościem była m.in. Lidia Kopania. Nagranie znajdziecie TUTAJ. "Legenda" nieznacznie (ale jednak!) podskoczyła w notowaniach bukmacherskich (TUTAJ)
POLSKA: Anna Cyzon i Ania Świątczak wezmą udział w polsatowskim koncercie "Trendy 2010". Sobotnia część festiwalu w całości pokryje się z finałem Eurowizji 2010 transmitowanym przez TVP1. Polsat festiwalem zajmie czas od 20:00 do 23:50…Ciekawe, którą imprezę muzyczną wybiorą telewidzowie.
LITWA: OGAE Litwa dało 12 punktów Izraelowi, 10 Turcji, a 8 Niemcom. Pierwsze punkty otrzymały piosenki z Estonii i Cypru, tym samym te dwa kraje wyprzedzają Polskę, która nadal ma tylko 1 punkt (od OGAE ROW).
NORWEGIA: Kolejne zdjęcia z przygotowań w Telenor Arena znajdziecie TUTAJ.

to oczywiste, ze jezeli Marcin nie dostanie sie do finału, to oglądalnosc bedzie mniejsza niz TOPTRENDY… oczywiscie wierzymy , ze final jednak bedzie:)
PolubieniePolubienie
Mam pytanko! Czy nagrał ktoś dzisiejszy odcinek „Kawy czy herbaty” z Safurą? 🙂 A Jesli tak to mógłby ktoś wrzucić to na youtube?:D
PolubieniePolubienie
popieram może ma ktoś ten film a po za tym w tamtym roku Arash i Aysel też byli w Tvp chyba
PolubieniePolubienie
Tak, Arash i Aysel byli w tamtym roku w Kawie czy herbacie.
Czy nagrywał ktoś dzisiejszy odcinek z Safurą?
PolubieniePolubienie
Te Zdjęcia…
Coś mi się widzi,że Tabela punktowa będzie równie uboga jak ubiegłoroczna… ;/
PolubieniePolubienie
Tablica punktacyjna jest dla mnie bardzo istotna bo jakby cały konkurs zmierza ku niej a także nie ma żadnego innego konkursu z czymś równie opatentowanym. Mam nadzieję, że przypominać będzie Moskiewską po tych wycinkach jakie zaprezentowały Helsinki i te niedobrane czcionki aż całokształt gryzł oko.
PolubieniePolubienie
Przecież to konkurs PIOSENKI, a nie konkurs Tabeli/punktów…ludzie.Czy to jest takie istotne?
PolubieniePolubienie
A nie podałem argumentów?
PolubieniePolubienie
Wspomóż Marcina w Rosji. Dzięki temu jego klip będzie promowany w MTV Rosja. Można głosować wielokrotnie
http://www.mtv.ru/events/actions/2010/eurovision2010/eurovision.wbp
PolubieniePolubienie
Autor nie dotrzymał słowa bo po 12.05 notki miały pojawiać sie regularnie i w normalnej wersji a tu klops.Nieładnie.
PolubieniePolubienie
Nie po 12 a po 15! także nie klops i nie nieładnie ;D
PolubieniePolubienie
—————————–
KONKURS EUROWIZJI DLA MŁODYCH MUZYKÓW 2010
Dziś o 21:20 w TVP Kultura transmisja finału 15. edycji EYMC z Wiednia!
W tegorocznym konkursie wezmą udział artyści z piętnastu państw, w tym debiutującej Białorusi.
Polskę reprezentować będzie akordeonista Bartosz Głowacki z Sanoka.
EYMC organizowany jest co dwa lata od 1982. Polska dołączyła dziesięć lat później i dwukrotnie wygrała konkurs. W 1992 zwycięzcą okazał się skrzypek Bartłomiej Nizioł, a w 2000 pianista Stanisław Drzewiecki. W 1994 EYMC zorganizowano w Warszawie.
Poprzednią edycję w 2008 wygrał klarnecista Dionysios Grammenos z Grecji. Było to pierwsze zwycięstwo na tym instrumencie.
Ogólnie 7 razy wygrywał muzyk grający na skrzypcach, 4 na fortepianie, 2 na wiolonczeli i raz na klarnecie.
—————————–
PolubieniePolubienie
Słowenka wygrała Konkurs Dla Młodych Muzyków 😀 Grała na flecie… 😀
Drugie miejsce zajęła skrzypaczka z Norwegii, a trzecie rosyjski pianista….
Polak był w finale…. 😀
Ale mnie osobiście nie zachwycił 😛
Słowenka wygrała w pełni zasłużenie 😛
PS: Mroziński był dzisiaj w „Na dobre i na złe” występował tam jako Kazik 😀
PolubieniePolubienie
Marcin był także w „Kocham Cię, Polsko”, ale jego drużyna niestety przegrała ;P
PolubieniePolubienie
Dawid93, Marcin już od dawna tam gra, pierwszy odcinek z nim był kiedy była ta akcja z dziką kartą dla niego. Myślałem, że to tylko jakiś epizod, a tu taka większa rola, bratanek Pawicy 😀
PolubieniePolubienie
Witam 🙂 Mam dosc nietypowa prosbe. Otoz zamierzam obstawic wyniki ESC za dosc duza stawke i chcialbym sie skonsultowac, co sadzicie o takim kuponie. Sa jakies szanse?
Estonia – Lotwa Typ: Lotwa
Izrael – Dania Typ; Izrael
Turcja – Grecja Typ: Turcja
Ile pkt bedzie mial zwyciezca finalu Typ: powyzej 251
Bialorus w TOP10 Typ: Nie
Turcja w TOP10 Typ: Tak
Malta w TOP10 Typ: Nie
Azerbejdzan w finale Typ: Tak
Islandia w finale Typ: Tak
Szwecja w finale Typ: Tak
Szwajcaria w finale Typ: Nie
Z gory dzieki za wszystkie opinie, bo jest to dla mnie bardzo istotne 🙂
PolubieniePolubienie
Nie rozpędzajcie się tak, miałem do wyboru pomiędzy nią a tym zgredkiem z Grecji.
PolubieniePolubienie
Uchodźco z Abchazji, jak miło, że wróciłeś 😀
PolubieniePolubienie
No dzięki, później będą mnie wytykać na pocztówce a ja taki wstydliwy.
PolubieniePolubienie
Tak myślałem, że to Ty ;p.
A byłeś na kręceniu pocztówki?;>
PolubieniePolubienie
a gdzie takie zakłady można obstawić, bo nawet fajnie 😛
obstawiałbym tak samo, z tym że myślę że szwajcaria może awansować
PolubieniePolubienie
Bardzo dziekuje za odpowiedz, ja sie boje nie tylko o Szwajcarie, ale tez o Lotwe, Izrael i sume punktow (ale z ubieglym roku bylo sporo ponad 300, wiec ..)
A obstawiam na bwin.com.pl 🙂
PolubieniePolubienie
Też zamierzam obstawić trochę esc i pierwsze co mi przychodzi do głowy to właśnie postawić na estonie a nie na łotwe. Z tymi punktami powyżej 251 to też bankowo wejdzie(grzechem tego było by nie obstawić) Myśle że Serbia będzie w 10, może Grecja a nawet Cypr… Wkurza mnie fakt że spada kurs na zwycięstwo Azerbejdżanu , bo jak dla mnie to też warty zaryzykowania typ. No i szwecja-finlandia na szwecje, mały kurs ale pewniak 100%
PolubieniePolubienie
Gdzie macie oferte?
PolubieniePolubienie