EUROWIZJA JUNIOR 2020: TYLKO TERAZ! Zdobądź miejsce na widownii w WARSZAWIE! [KONKURS DLA CZŁONKÓW GRUPY DE NA FACEBOOKU]

Zdobądź niepowtarzalną okazję zobaczenia Eurowizji Junior 2020 najbliżej faktycznego miejsca akcji! Bądź częścią ekskluzywnej publiki i pomóż TVP zrealizować konkurs jak najlepiej! Zbuduj razem z innymi widzami wspaniałą atmosferę i pokaż, że covid-19 nigdy nie pokona Eurowizji! Bądź jedną z nielicznych na świecie osób, która będzie miała okazję zobaczyć scenę na żywo!

Dziennik Eurowizyjny przy współpracy z TVP ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest pięć pojedynczych wejściówek na nagrania Eurowizji Junior 2020 w studiu TVP przy ulicy Woronicza w Warszawie. Konkurs dostępny jest dla członków grupy Dziennika Eurowizyjnego na Facebooku. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, ale najpierw sprawdzić i zaakceptować warunki!

Jakie warunki trzeba spełnić?

W konkursie udział mogą wziąć tylko pełnoletnie osoby w pełni dyspozycyjne podczas trzech dni nagrań, tj. w terminie 27-29 listopada 2020. Brak możliwości uczestnictwa choćby podczas jednego dnia dyskwalifikuje, co związane jest z kwestiami bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Dokładnie przemyślcie, czy macie możliwość uczestnictwa we wszystkich trzech dniach nagraniowych i zgłaszajcie się tylko wtedy, gdy jesteście tego pewni, by nie zabierać miejsca innym!

Robocza wymagana dyspozycyjność:

  • 27 listopada (piątek) – rejestracja występów do konkursu finałowego od godziny 6:00, w tym rozpoczęcie testów covid-19, a od 9:00 start nagrań. Planowane zakończenie prac do godziny 13:00
  • 28 listopada (sobota) – konkurs jurorski (16:00-19:00)
  • 29 listopada (niedziela) – konkurs finałowy (16:00-19:00)

Robocza wymagana dyspozycyjność może ulec zmianie! Miejscem nagrań oraz spotkań jest Warszawa, siedziba TVP S.A. przy ul. Woronicza 17. Telewizja Polska ani Dziennik Eurowizyjny nie zwracają kosztów za podróż do Warszawy czy za nocleg.

Czy to bezpieczne?

Każdy uczestnik zostanie poddany testowi kasetkowemu na obecność koronawirusa. Test zapewnia organizator i będzie on przeprowadzony przez lekarza przez pierwszym nagraniem na terenie TVP (w piątek rano). Jeśli wynik okaże się pozytywny, to oczywiście taka osoba nie zostanie wpuszczona na nagrania. Dodatkowo każdy uczestnik będzie zobligowany do wypełnienia i podpisania oświadczenia wizerunkowego oraz zdrowotnego, w którym m.in. zawarta jest informacja o braku kontaktu z osobą zakażoną w przeciągu ostatnich 7 dni. W trakcie nagrań należy przestrzegać wszelkich poleceń organizatorów, dbać o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników. Nagrania odbywać się będą z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

Szczegóły podane będą w mejlach informacyjnych wysłanych do osób zakwalifikowanych.

Akceptuję warunki i biorę udział! Co zrobić?

Jeśli już zapoznaliście się z zasadami i je przyjmujecie, pora wziąć udział w konkursie!

Aby powalczyć o miejsce na nagraniach JESC 2020 należy wysłać e-mail na adres dziennikeurowizyjny@gmail.com z odpowiedzią na pytanie:

DLACZEGO WŁAŚNIE TY POWINNAŚ/POWINIENEŚ MIEĆ PRAWO UDZIAŁU W NAGRANIACH EUROWIZJI JUNIOR 2020?

Dodatkowo w e-mailu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego i adres e-mail. Dziennik Eurowizyjny przekaże do Telewizji Polskiej tylko dane osób zakwalifikowanych i zaniecha dalszego przetwarzania danych. Tylko kompletne zgłoszenia z ciekawymi odpowiedziami na pytanie będą rozpatrywane. Wysyłając e-maila wyrażasz zgodę na powyższe warunki. Spośród zgłoszeń wylosowanych będzie 5 osób, które otrzymają wejściówki. Wyniki podane zostaną w niedzielę 22 listopada po 20:00.

Czas na zgłoszenia do konkursu do 22 listopada do 19:45 czasu polskiego!

%d blogerów lubi to: